Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 желтоқсандағы N 1286 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.03.20. N 225 (2007 жылғы 1 сәуiрден бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 6, 58-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесінде:
4-1-тарауда:
56-6-тармақтың 1) тармақшасында:
бесінші абзац "техникалық қызмет көрсету" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ дауыс беруге арналған мүкәммалды сатып алу және дайындау" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы он екінші, он үшінші, он төртінші және он бесінші абзацтармен толықтырылсын:
"компьютерлер мен ұйымдастыру техникасына шығыс материалдарын сатып алу;
теледидарда әлеуметтану сұраунама, сондай-ақ саяси пікірталастар өткізу;
сайлауды ұйымдастыру және еткізу жөнінде оқу мен семинарлар өткізу;
бейне және дыбыс роликтерді, оқу фильмдерін дайындау, оларды бұқаралық ақпарат құралдарында орналастыру;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 110
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2005 года N 1286. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.03.2007 № 225 (порядок введения в действие см. п. 3).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 110 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 6, ст. 58) следующие дополнения:
в Правилах исполнения республиканского и местных бюджетов, утвержденных указанным постановлением:
в главе 4-1:
в подпункте 1) пункта 56-6:
абзац пятый после слов "обслуживание оборудования" дополнить словами ", а также приобретение и изготовление инвентаря для голосования";
дополнить абзацами двенадцатым, тринадцатым, четырнадцатым и пятнадцатым следующего содержания:
"приобретение расходных материалов к компьютерам и оргтехнике;
проведение социологического опроса, а также политических дебатов на телевидении;
проведение обучения и семинаров по организации и проведению выборов;
изготовление видео и аудио роликов, учебных фильмов, их размещение в средствах массовой информации;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан