Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 желтоқсандағы N 1289 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917  қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
"2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
Республикалық бюджеттен дамытуға және кредиттер беруге арналған мақсатты трансферттердің есебінен қаржыландырылатын басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) 2005-2007 жылдарға арналған тізбесінде:
"Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" 2005 жылға дейінгі кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 381-жолдың 5, 7-бағандарындағы "200000" деген сандар "340892" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны:" деген жолдың 7-бағанындағы "30646573" деген сандар "30787465" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламадан тыс" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 427-жолда:
5-бағандағы "2499806" деген сандар "2477618" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "750000" деген сандар "971901" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1749806" деген сандар "1505717" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 428-жолдың 5, 7-бағандарындағы "500000" деген сандар "137207" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "6228472" деген сандар "6087580" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "6647420" деген сандар "6403331" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
Инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған 2005 жылға арналған республикалық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесінде:
12 "Көлік және коммуникациялар" функционалдық тобында:
215 "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі" әкімшісі бойынша:
028 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көлік жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бағдарламасында:

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2005 года N 1289
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в Перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2005-2007 годы:
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана":
в графах 5, 7 строки, порядковый номер 381, цифры "200000" заменить цифрами "340892";
в графе 7 строки, "Итого по Программе": цифры "30646573" заменить цифрами "30787465";
в подразделе "Вне Программ":
в строке, порядковый номер 427:
в графе 5 цифры "2499806" заменить цифрами "2477618";
в графе 7 цифры "750000" заменить цифрами "971901";
в графе 8 цифры "1749806" заменить цифрами "1505717";
в графах 5, 7 строки, порядковый номер 428, цифры "500000" заменить цифрами "137207";
в строке "Итого вне Программ":
в графе 7 цифры "6228472" заменить цифрами "6087580";
в графе 8 цифры "6647420" заменить цифрами "6403331";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в Перечне республиканских бюджетных программ развития на 2005, направленных на реализацию инвестиционных проектов:
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 028 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры":

"Астана қаласында Абай даңғылының жалғасуында Ақ Бұлақ өзені арқылы автожол көпірін салу" деген жолдағы "200000" деген сандар "340892" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында 12 және Гастелло көшелерінің қиылысында көлік айырығын салу" деген жолдағы "750000" деген сандар "971901" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында "Әуежай-Қарағанды" трассасының (қашықтығы 16 км) айналыс жолын салу" деген жолдағы "500000" деген сандар "137207" деген сандармен ауыстырылсын;
3) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екінші кезең) орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 33, 458-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының орта мерзімді жоспарында:
"2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
Республикалық бюджеттен дамытуға және кредиттер беруге арналған мақсатты трансферттердің есебінен қаржыландырылатын басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) 2006-2008 жылдарға арналған тізбесінде:
"Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" 2005 жылға дейінгі кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 319-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 325-жолда:
6-бағандағы "750000" деген сандар "971901" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1727618" деген сандар "1505717" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 327-жолдың 5, 7-бағандарындағы "820000" деген сандар "1182793" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в строке "Строительство автодорожного моста через реку Ак-Булак на продолжении проспекта Абая в городе Астане" цифры "200000" заменить цифрами "340892";
в строке "Строительство транспортной развязки на пересечении улиц 12 и Гастелло в городе Астане" цифры "750000" заменить цифрами "971901";
в строке "Строительство объездной дороги трассы "Аэропорт - Караганда" (протяженностью 16 км) в городе Астане" цифры "500000" заменить цифрами "137207";
3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан 2005 г., N 33, ст. 458):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в Перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2006-2008 годы:
в подразделе "Государственная программа социально-экономическо развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана":
строку, порядковый номер 319, исключить;
в строке, порядковый номер 325:
в графе 6 цифры "750000" заменить цифрами "971901";
в графе 7 цифры "1727618" заменить "1505717";
в графах 5, 7 строки, порядковый номер 327, цифры "820000" заменить цифрами "1182793".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан