Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 желтоқсандағы N 1290 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір қаулыларына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 тамыздағы
N 917  қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде (5-бөлім):
Республикалық бюджеттен дамытуға және кредиттер беруге арналған мақсатты трансферттердің есебінен қаржыландырылатын басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) 2005-2007 жылдарға арналған тізбесінде:
"Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" 2005 жылға дейінгі кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 369-жолда:
5-бағанда "8020100" деген сандар "8190100" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағанда "6350000" деген сандар "6520000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 373-жолда:
7-бағанда "1084228" деген сандар "914228" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағанда "6299422" деген сандар "6469422" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
10-бағанда "28033393" деген сандар "28203393" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда:
10-бағанда "122279535" деген сандар "122449535" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
233 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі" әкімшісі бойынша:
"028 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықтарды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері" бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"028 Облыстық бюджеттерге, Астана
және Алматы қалаларының
бюджеттеріне коммуналдық
шаруашылықтарды дамыту үшін
берілетін нысаналы даму
трансферттері                                  11458600
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласының сол жақ жағалау
аумағының құрылысын топырақты
сулардың басуынан инженерлік қорғау,
дренаж, деңгейін төмендету                        57000
Астана қаласында Талдыкөл
сарқынды су жинақтаушысын қалпына
келтіріп жою (1 және 2-кезектері)               6520000
Нөсер кәрізі жүйесін дамыту                      914228
Астана қаласындағы жобаланатын
және салынып жатқан тұрғын үй
кешендеріне инженерлік желілер
мен жолдар салу                                 1767372
Алматы қаласындағы жобаланатын және
салынып жатқан тұрғын үй кешендеріне
инженерлік желілер мен жолдар салу              2000000
Алматы қаласындағы жаппай жеке
құрылыстар жүріп жатқан аудандарда су
құбырларының кәріз желілері мен
құрылыстарын салу және қайта жаңарту";           200000

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2005 года N 1290
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые постановления Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в перечне приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ (раздел 5):
в таблице "Перечень приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2005-2007 годы":
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана":
в строке, порядковый номер 369:
в графе 5 цифры "8020100" заменить цифрами "8190100";
в графе 7 цифры "6350000" заменить цифрами "6520000";
в строке, порядковый номер 373:
в графе 7 цифры "1084228" заменить цифрами "914228";
в графе 10 цифры "6299422" заменить цифрами "6469422";
в строке "Итого по Программе":
в графе 10 цифры "28033393" заменить цифрами "28203393";
в строке "Всего":
в графе 10 цифры "122279535" заменить цифрами "122449535";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
по администратору 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
программу 028 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства" изложить в следующей редакции:
"028 Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
развитие коммунального
хозяйства                               11458600
в том числе на инвестиционные проекты:
Инженерная защита от подтопления,          57000
дренаж, понижение уровня грунтовых
вод левобережной территории застройки
города Астаны
Ликвидация накопителя сточных вод        6520000
Талдыколь с рекультивацией
(1 и 2 очереди) в городе Астане
Развитие системы ливневой канализации     914228
Строительство инженерных сетей и дорог   1767372
к проектируемым и строящимся жилым
комплексам в городе Астане
Строительство инженерных сетей и дорог   2000000
к проектируемым и строящимся жилым
комплексам в городе Алматы
Строительство и реконструкция             200000
водопроводных канализационных сетей
и сооружений в районах массовой
индивидуальной застройки в городе Алматы      ";

3) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екінші кезең) орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884  қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының орта мерзімді жоспарында:
2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде (5-бөлім):
"2006-2008 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген кестеде:
"Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" 2005 жылға дейінгі кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 310-жолда:
6-бағанда "7862116" деген сандар "8139530" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағанда "46516884" деген сандар "46239470" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 314-жолда:
6-бағанда "1309100" деген сандар "914228" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағанда "11375322" деген сандар "11770194" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап)":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ (раздел 5):
в таблице "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана":
в строке, порядковый номер 310:
в графе 6 цифры "7862116" заменить цифрами "8139530";
в графе 10 цифры "46516884" заменить цифрами "46239470";
в строке, порядковый номер 314:
в графе 6 цифры "1309100" заменить цифрами "914228";
в графе 10 цифры "11375322" заменить цифрами "11770194".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан