Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 желтоқсандағы N 1334 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.19. N 610 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Тауарлардың экспорты мен импортын лицензиялағаны үшiн алым ставкаларын халықаралық нормаларға сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым ставкаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 5, 30-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым ставкаларында:
"Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялар беру кезiнде алынатын лицензиялық алым ставкалары" деген 1-тарауда:
5-тармақтың 2-бағанындағы "6" деген сан "11990**" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"** тауарлардың (жұмыстардың, көрсетiлетiн қызметтердiң) экспорты мен импортын лицензиялағаны үшiн лицензиялық алым ставкалары 11990 теңгенi құрайды.";
"Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялар телнұсқасын беру кезiнде алынатын лицензиялық алым ставкалары" деген 2-тарауда:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"тауарлардың (жұмыстардың, көрсетiлетiн қызметтердiң) экспорты мен импортына лицензиялардың телнұсқасын бергенi үшiн лицензиялық алым ставкалары    1115***";
мынадай мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"***тауарлардың (жұмыстардың, көрсетiлетiн қызметтердiң) экспорты мен импортына лицензиялардың телнұсқасын бергенi үшiн лицензиялық алым ставкалары 1115 теңгенi құрайды.";
"Лицензияларды қайта ресiмдеу үшiн лицензиялық алым ставкалары" деген 3-тарауда:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) экспорты мен импортына лицензияларды қайта ресімдеу үшін лицензиялық алым ставкалары 1115****";
мынадай мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"****тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) экспорты мен импортына лицензияларды қайта ресімдеу үшін лицензиялық алым ставкалары 1115 теңгені құрайды.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2005 года N 1334. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2007 года N 610 (вводится в действие с 9 августа 2007 года).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.07.2007 № 610 (вводится в действие с 09.08.2007).
В целях приведения ставок сборов за лицензирование экспорта и импорта товаров в соответствие с международными нормами Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100 "Об утверждении ставок лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 5, ст. 30) следующие изменение и дополнения:
в ставках лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, утвержденных указанным постановлением:
в главе 1 "Ставки лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности при выдаче лицензий":
в графе 2 пункта 5 цифру "6" заменить цифрами "11 990**";
дополнить примечанием следующего содержания:
"**ставки лицензионных сборов за лицензирование экспорта и импорта товаров (работ, услуг) составляют 11 990 тенге.";
в главе 2 "Ставки лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности при выдаче дубликата лицензий.":
дополнить строкой следующего содержания:
"ставки лицензионных сборов за выдачу дубликата лицензии на
экспорт и импорт товаров (работ, услуг) 1115***";
дополнить примечанием следующего содержания:
"***ставки лицензионных сборов за выдачу дубликата лицензии на экспорт и импорт товаров (работ, услуг) составляют 1115 тенге.";
в главе 3 "Ставки лицензионного сбора за переоформление лицензий.":
дополнить строкой следующего содержания:
"ставки лицензионных сборов за переоформление лицензии на
экспорт и импорт товаров (работ, услуг) 1115****";
дополнить примечанием следующего содержания:
"****ставки лицензионных сборов за переоформление лицензии на экспорт и импорт товаров (работ, услуг) составляют 1115 тенге".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан