Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 509к Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  185-қосымшада :
4, 5-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: мемлекетаралық инвестициялық банктің жарғылық капиталын қалыптастыру үшін ақша қаражатын жинақтау.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: мемлекетаралық инвестициялық банктің жарғылық капиталын қалыптастыру үшін ақша қаражатын жинақтау.";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақша қаражатын Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде жаңадан құрылатын Еуразия даму банкінің атына ашылған уақытша жинақтау шотына аудару.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының мемлекетаралық инвестициялық банктің жарғылық капиталындағы үлесінің 20 пайызын төлеу үшін ақша қаражатын қамтамасыз ету.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2005 года N 509к
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год" следующие изменения:
в  приложении 185  к указанному постановлению:
пункты 4, 5 изложить в следующей редакции:
"4. Цель бюджетной программы: накопление денежных средств для формирования уставного капитала межгосударственного инвестиционного банка.
5. Задачи бюджетной программы: накопление денежных средств для формирования уставного капитала межгосударственного инвестиционного банка.";
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" изложить в следующей редакции:
"Перечисление денежных средств на временный сберегательный счет, открытый на имя вновь создаваемого Евразийского банка развития в Национальном Банке Республики Казахстан.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
обеспечение денежными средствами для оплаты 20 процентов от доли Республики Казахстан в уставном капитале межгосударственного инвестиционного банка.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан