Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 28 наурыздағы N 269 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 18 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.12. N 799 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.12.  N 799 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды (құқықтық ауыртпалықтарды) кезең-кезеңмен тiркеудi жүргiзу аумағының тiзбесi мен мерзiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 28 наурыздағы N 269  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 13, 147-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген жылжымайтын мүлiкке құқықтарды (құқықтық ауыртпалықтарды) кезең-кезеңмен тiркеудi жүргiзу аумағының тiзбесi мен мерзiмi осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 6 қаңтардағы
N 18 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 28 наурыздағы
N 269 қаулысымен
бекiтiлген
Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды (құқықтық
ауыртпалықтарды) кезең-кезеңмен тiркеудi жүргiзу
аумағының тiзбесi мен мерзiмi
N
Әкiмшiлiк-аумақтық бірліктердің атауы
Кезең-кезеңмен тiркеудi жүргiзу мерзімі
1.
Алматы қаласы, Ақмола, Шығыс Қазақстан, Жамбыл, Қарағанды, Павлодар, Солтүстiк Қазақстан,
Оңтүстiк Қазақстан облыстары
"Мүлiктi жария етуге
байланысты рақымшылық
жасау туралы" Қазақстан
Республикасының Заңы
қолданысқа енгiзiлген
күнiнен бастап 8-13 ай
аралығында
2.
Астана қаласы, Ақтөбе,
Алматы, Атырау, Батыс Қазақстан, Қостанай,
Қызылорда, Маңғыстау облыстары
"Мүлiктi жария етуге
байланысты рақымшылық
жасау туралы" Қазақстан
Республикасының Заңы
қолданысқа енгiзiлген
күнiнен бастап 14-19 ай
аралығында

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2005 года N 269
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 18. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 сентября 2007 года N 799 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого офиц. опуб.)
Сноска. Постановление Правительства РК от 6 января 2006 года N 18 утратило силу постановлением Правительства РК от 12 сентября 2007 года  N 799 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого офиц. опуб.)
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2005 года N 269 "Об утверждении перечня территорий и сроков проведения поэтапной регистрации прав (обременении прав) на недвижимое имущество" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 13, ст. 147) следующее изменение:
перечень территорий и сроки проведения поэтапной регистрации прав (обременении прав) на недвижимое имущество, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 января 2006 года N 18
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 марта 2005 года N 269
Перечень
территорий и сроки проведения поэтапной регистрации прав
(обременении прав) на недвижимое имущество
№N
Наименование
административно-
территориальных единиц
Сроки проведения
поэтапной
регистрации
1.
Город Алматы, Акмолинская,
Восточно-Казахстанская, Жамбылская, Карагандинская,
Павлодарская, Северо-
Казахстанская,
Южно-Казахстанская области
С 8 по 13 месяцы со
дня введения в
действие Закона
Республики Казахстан
"Об амнистии в связи
с легализацией
имущества"
2.
Город Астана, Актюбинская,
Алматинская, Атырауская,
Западно-Казахстанская,
Костанайская,
Кызылординская,
Мангистауская области
С 14 по 19 месяцы со
дня введения в
действие Закона
Республики Казахстан
"Об амнистии в связи
с легализацией
имущества"