Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 16 шiлдедегi N 784 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 20 қаңтардағы N 44 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1195 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.12.2023 № 1195 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 1693 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi тағайындайтын немесе онымен келiсiм бойынша тағайындалатын лауазымды адамдар бойынша кадр мәселелерiн шешу тетiгiн жетiлдiрудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 16 шiлдедегi N 784 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi тағайындайтын немесе онымен келiсiм бойынша тағайындалатын орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың, Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мемлекеттiк саяси қызметшiлерi мен өзге де басшы лауазымды адамдары лауазымдарының тiзбесiнде:
мынадай:
"Әдiлет министрлiгiнiң Әдiлет Әдiлет Премьер- -
орталық аппараты министрi министрi Министрмен,
департаменттерiнiң Әкiмшiлiк
директорлары, облыстар, Басшысымен "
Астана және Алматы
қалалары әдiлет
департаменттерiнiң
бастықтары,
Қылмыстық-атқару
жүйесi комитетiнiң
орталық аппараты,
облыстар, Астана және
Алматы қалалары
бойынша
басқармаларының
бастықтары, "Сот
сараптамасы орталығы"
мемлекеттiк мекемесiнiң
директоры"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділет министрлігінің Әділет Әділет Премьер- -
облыстар, Астана және министрi министрi Министрмен,
Алматы қалалары әдiлет Әкiмшiлiк
департаменттерiнiң Басшысымен ";
бастықтары,
Қылмыстық-атқару
жүйесi комитетiнiң
орталық аппараты,
облыстар, Астана және
Алматы қалалары
бойынша
басқармаларының
бастықтары, "Сот
сараптамасы орталығы"
мемлекеттiк мекемесiнiң
директоры"
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi тағайындайтын немесе онымен келiсiм бойынша тағайындалатын орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың, Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мемлекеттiк саяси қызметшiлерiн және өзге де басшы лауазымды адамдарды қызметке келiсу, қызметке тағайындау және қызметтен босату тәртiбi туралы ережеде:
5-тармақтың үшiншi абзацындағы "орталық аппараты департаменттерiнiң бастықтары," деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года N 784
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2006 года N 44. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2023 года № 1195.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.12.2023 № 1195.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2005 года N 1693 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года N 784 "О некоторых вопросах совершенствования механизма решения кадровых вопросов по должностным лицам, назначаемым Правительством Республики Казахстан или по согласованию с ним" следующие изменения:
1) в Перечне должностей политических государственных служащих и иных руководящих должностных лиц центральных и местных исполнительных органов, Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, назначаемых Правительством Республики Казахстан или по согласованию с ним, утвержденном указанным постановлением:
строку:
"Директора Министром Министром Премьер- -
департа- юстиции юстиции Министром,
ментов цент- Руководителем
рального Администрации "
аппарата,
начальники
департамен-
тов юстиции
областей,
городов
Астаны и
Алматы,
начальники
управлений
централь-
ного аппа-
рата, по
областям,
городам
Астане и
Алматы
Комитета
уголовно-
исполни-
тельной
системы,
директор
государ-
ственного
учреж-
дения
"Центр
судебной
экспер-
тизы"
Министер-
ства юсти-
ции
изложить в следующей редакции:
"Начальники Министром Министром Премьер- -
департаментов юстиции юстиции Министром,
юстиции Руководи-
областей, телем
городов Админист-
Астаны и рации ";
Алматы,
начальники
управлений
центрального
аппарата,
по областям,
городам
Астане и
Алматы
Комитета
уголовно-
исполни-
тельной
системы,
директор
государ-
ственного
учреждения
"Центр
судебной
экспертизы"
Министер-
ства юстиции
2) в Правилах о порядке согласования, назначения на должность и освобождения от должности политических государственных служащих и иных руководящих должностных лиц центральных и местных исполнительных органов, Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, назначаемых Правительством Республики Казахстан или по согласованию с ним, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце третьем пункта 5 слова "директоров департаментов центрального аппарата," исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан