Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 ақпандағы N 122 Қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы  1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес заңды тұлғалар 2006 жылы балық ресурстарының өсiмiн молайту, балық ресурстарын ұтымды пайдалануды қамтамасыз ету, балықтардың сирек кездесетiн және бағалы түрлерiнiң тектiк қорын сақтау және олардың табиғи мекендеу орындарында санын көбейту үшiн сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар жұмыстарды берушi және қызметтер көрсетушi болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
осы қаулыға қосымшада көрсетiлген заңды тұлғалармен 2006 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен шарттар жасасуды;
осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын бөлiнген ақша қаражатының оңтайлы және тиiмдi пайдаланылу қағидатын сақтауды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 24 ақпандағы
N 122 қаулысына
қосымша
2006 жылы балық ресурстарының өсімін молайту, балық
ресурстарын ұтымды пайдалануды қамтамасыз ету, балықтардың
сирек кездесетін және бағалы түрлерінің тектік қорын сақтау
және олардың табиғи мекендеу орындарында санын көбейту үшін
сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар жұмыстарды
берушілер мен қызметтерді көрсетушілердің тізбесі
Р/с
N
Жұмыстарды беруші мен
қызметтерді көрсетушінің
атауы
Жұмыстарды
беруші мен
қызметтерді
көрсетушінің
орналасқан
жері
Жұмыстар мен
қызметтердің
атауы
1
2
3
4
1.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы комитетінің»"Орал-Атырау бекіре балық өсіру зауыты" РМҚК
Атырау
облысы
Зарослый
ауылы
Балық
ресурстарын
молайту
2.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы комитетінің»"Атырау бекіре балық өсіру зауыты" РМҚК
Атырау
облысы
Еркенкала
ауылы
Балық
ресурстарын
молайту
3.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы комитетінің»"Майбалық балық питомнигі" РМҚК
Акмола
облысы
Майбалық
кенті
Балық
ресурстарын
молайту
4.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы комитетінің»"Жоғарғы Тобыл балық питомнигі" РМҚК
Лисаковск
қаласы
Балық
ресурстарын
молайту
5.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы комитетінің»"Петропавл балық питомнигі" РМҚК
Петропавл
қаласы
Балық
ресурстарын
молайту
6.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы комитетінің»"Қарағанды балық питомнигі" РМҚК
Қарағанды
облысы Жаңа
Солоничка
станциясы
Балық
ресурстарын
молайту
7.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы комитетінің»"Шардара балық питомнигі" РМҚК
Шардара
қаласы
Балық
ресурстарын
молайту
8.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы комитетінің»"Қамыстыбас балық питомнигі" РМҚК
Қызылорда
облысы
Қосжар кенті
Балық
ресурстарын
молайту
9.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы комитетінің»"Қашыр балық питомнигі" РМҚК
Павлодар
облысы Қашыр
ауданы
Балық
ресурстарын
молайту
10.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы комитетінің»"Қазақ өндірістік-жерсіндіру станциясы" РМҚК
Алматы қаласы
Балық
ресурстарын
молайту
11.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы комитетінің»"Қапшағай уылдырық шашу-өсіру шаруашылығы" РМҚК
Алматы
облысы
Шалқар кенті
Балық
ресурстарын
молайту
12.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы комитетінің»"Бұқтырма уылдырық шашу-өсіру шаруашылығы" РМҚК
Шығыс
Қазақстан
облысы
Мальковое
ауылы
Балық
ресурстарын
молайту
Ескерту:
аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚР АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
РМҚК - Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2006 года N 122
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить поставщиками работ и услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение для воспроизводства рыбных ресурсов, обеспечения рационального пользования рыбными ресурсами, сохранения генофонда и увеличения численности редких и ценных видов рыб в их естественных местах обитания в 2006 году, юридические лица согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договоров с указанными в приложении к настоящему постановлению юридическими лицами за счет средств, предусмотренных республиканским бюджетом на 2006 год;
соблюдение принципа оптимального и эффективного использования выделенных денежных средств, используемых в соответствии с настоящим постановлением;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2006 года N№122
Перечень
поставщиков работ и услуг, закупка которых имеет
важное стратегическое значение для воспроизводства
рыбных ресурсов, обеспечения рационального пользования
рыбными ресурсами, сохранения генофонда и увеличения
численности редких и ценных видов рыб в их
естественных местах обитания в 2006 году
N
п/п
Наименование
поставщика
работ и услуг
Местонахождение
поставщика работ
и услуг
Наименование
работ и услуг
1
2
3
4
1.
РГКП
"Урало-Атырауский
осетровый рыбоводный
завод" Комитета
рыбного хозяйства
МСХ РК
Атырауская
область
а. Зарослый
Воспроизводство
рыбных ресурсов
2.
РГКП "Атырауский
осетровый рыбоводный
завод" Комитета
рыбного хозяйства
МСХ РК
Атырауская
область
с. Еркенкала
Воспроизводство
рыбных ресурсов
3.
РГКП "Майбалыкский
рыбопитомник"
Комитета рыбного
хозяйства МСХ РК
Акмолинская
область
п. Майбалык
Воспроизводство
рыбных ресурсов
4.
РГКП "Верхне-
Тобольский
рыбопитомник"
Комитета рыбного
хозяйства МСХ РК
г. Лисаковск
Воспроизводство
рыбных ресурсов
5.
РГКП "Петропавловский
рыбопитомник"
Комитета рыбного
хозяйства МСХ РК
г. Петропавловск
Воспроизводство
рыбных ресурсов
6.
РГКП "Карагандинский
рыбопитомник"
Комитета рыбного
хозяйства МСХ РК
Карагандинская
область станция
Новая Солоничка
Воспроизводство
рыбных ресурсов
7.
РГКП "Шардаринский
рыбопитомник"
Комитета рыбного
хозяйства МСХ РК
г. Шардара
Воспроизводство
рыбных ресурсов
8.
РГКП "Камышлы-
Башский рыбопитомник"
Комитета рыбного
хозяйства МСХ РК
Кызылординская
область п. Косжар
Воспроизводство
рыбных ресурсов
9.
РГКП "Качирский
рыбопитомник"
Комитета рыбного
хозяйства МСХ РК
Павлодарская
область
Качирский район
Воспроизводство
рыбных ресурсов
10.
РГКП "Казахская
производственно-
акклиматизационная
станция" Комитета
рыбного хозяйства
МСХ РК
г. Алматы
Воспроизводство
рыбных ресурсов
11.
РГКП "Капшагайское
нерестово-выростное
хозяйство" Комитета
рыбного хозяйства
МСХ РК
Алматинская
область п. Шалкар
Воспроизводство
рыбных ресурсов
12.
РГКП "Бухтарминское
нерестово-выростное
хозяйство" Комитета
рыбного хозяйства
МСХ РК
Восточно-
Казахстанская
область
с. Мальковое
Воспроизводство
рыбных ресурсов
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
МСХ РК - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГКП   - Республиканское государственное казенное предприятие