Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң төтенше резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 ақпандағы N 123 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңына  және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң және жергiлiктi (атқарушы органдардың резервтерiн пайдалану ережесiн бекiту туралы" 2004 жылғы 27 желтоқсандағы  N 1405 , "Пәкiстан Ислам Республикасына iзгiлiк көмек көрсету туралы" 2005 жылғы 14 қазандағы  N 1026  қаулыларына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiне Пәкiстан Ислам Республикасына iзгiлiк көмек көрсетуге байланысты мемлекеттiк материалдық резервтен шығарылған материалдық құндылықтар, сатып алынған ұн және оларды автомобиль және авиация көлiгiмен тасымалдау құнының орнын толтыру үшiн 2006 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердiң аумағындағы табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервiнен 25820562 (жиырма бес миллион сегiз жүз жиырма мың бес жүз алпыс екi) теңге сомасында ақшалай қаражат бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнетiн қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2006 года N 123
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год" и постановлениями Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года  N 1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов", от 14 октября 2005 года  N 1026 "Об оказании гуманитарной помощи Исламской Республике Пакистан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год, денежные средства в сумме 25820562 (двадцать пять миллионов восемьсот двадцать тысяч пятьсот шестьдесят два) тенге для возмещения стоимости выпущенных материальных ценностей из государственного материального резерва, закупленной муки и их транспортировки автомобильным и авиационным транспортом, связанных с оказанием гуманитарной помощи Исламской Республике Пакистан.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан