"Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" акционерлiк қоғамы Директорлар кеңесiнiң құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 сәуірдегі N 257 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 28 қаңтардағы N 50 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 23 ақпандағы N 117 қаулысын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен қосымшаға сәйкес құрамда "Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" акционерлiк қоғамының (бұдан әрi - "Самұрық" холдингi" АҚ) Директорлар кеңесiн сайлауды қамтамасыз етсiн;
2) бiр ай мерзiмде "Самұрық" холдингi" АҚ-ның тәуелсiз директоры лауазымына екiншi кандидатура бойынша ұсыныс енгiзсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 7 сәуiрдегi
N 257 қаулысына
қосымша
"Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi
қазақстандық холдингi" акционерлiк қоғамының
Директорлар кеңесiнiң құрамы
Ричард Эванс            - тәуелсiз директор, төраға
Сұлтанов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы         бюджеттік жоспарлау министрі
Жәмішев                 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Мыңбаев                 - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Сауат Мұхаметбайұлы       минералдық ресурстар министрі
Бозымбаев               - "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Қанат Алдабергенұлы       жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Павлов                  - "Самұрық" мемлекеттiк активтердi
Александр Сергеевич       басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi"
акционерлiк қоғамының тәуелсiз директоры
(келiсiмi бойынша)
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.06.30
N 603 , 2006.10.20 N 1013 , 2006.12.06 N 1178 , 2007.03.27 N 233 ,
2007.09.24 N 829 , 2008.03.28 N 298 Қаулыларымен.

О составе Совета директоров акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2006 года N 257. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года N 1048.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 .
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2006 года N 117 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 28 января 2006 года N 50" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан:
1) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Совета директоров акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук" (далее - АО "Холдинг "Самрук") в составе согласно приложению;
2) в месячный срок внести предложение по второй кандидатуре на должность независимого директора АО "Холдинг "Самрук".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 апреля 2006 года N 257 <*>
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 30.06.2006 N 603 ; от 20.10.2006 N 1013 ; от 06.12.2006 N 1178 ; от 27.03.2007 N 233 ; от 24.09.2007 N 829 ; от 28.03.2008 N 298 .
Состав Совета директоров
акционерного общества "Казахстанский холдинг
по управлению государственными активами "Самрук"
Ричард Эванс              - независимый директор, председатель
Султанов                  - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович          планирования Республики Казахстан
Жамишев                   - Министр финансов Республики
Болат Бидахметович          Казахстан
Мынбаев                   - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич         ресурсов Республики Казахстан
Бозумбаев                 - председатель правления акционерного
Канат Алдабергенович        общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук" (по согласованию)
Павлов                    - независимый директор
Александр Сергеевич         акционерного общества
"Казахстанский холдинг по
управлению государственными
активами "Самрук"
(по согласованию)