Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 сәуірдегі N 281 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына  мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
032 "Алматы облысының облыстық бюджетiне және Алматы қаласының бюджетiне денсаулық сақтау объектiлерiнiң сейсмотұрақтылығын күшейту үшiн берiлетiн нысаналы даму трансферттерi                                           1050000"
бағдарламасы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Алматы қаласының N 5 қалалық клиникалық ауруханасының
N 1 корпусын сейсмикалық күшейту                   104628
Алматы қаласының орталық қалалық клиникалық
ауруханасының N 1 және 2 павильондарын сейсмикалық
күшейту                                            254816
Алматы қаласында Жұбанов көшесiнiң бойындағы
11-үйдегi қалалық перинаталдық орталық ғимаратын
(N 5 және 6 павильондар) сейсмикалық күшейту       151038
Алматы қаласында Сейфуллин даңғылының бойындағы
492-үйдегi N 1 перзентхананың N 4 және 5 корпустары
ғимараттарын сейсмикалық күшейту                   117506
Алматы облысы Көксу ауданының Балпық би кентiндегi
орталық аудандық аурухананы сейсмикалық күшейту    50000".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2006 года N 281
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие дополнения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
программу 032 "Целевые трансферты на развитие областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения 1050000" дополнить строками следующего содержания:
"Сейсмоусиление корпуса N 1 городской
клинической больницы N 5 города Алматы   104628
Сейсмоусиление павильонов N 1 и 2
центральной городской клинической
больницы города Алматы                   254816
Сейсмоусиление зданий городского
перинатального центра (павильоны N 5, 6)
по улице Жубанова, 11 в городе Алматы    151038
Сейсмоусиление зданий корпусов N 4 и
5 родильного дома N 1 по проспекту
Сейфуллина, 492 в городе Алматы          117506
Сейсмоусиление центральной районной
больницы в поселке Балпык би
Коксуского района Алматинской области     50000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан