Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 27 мамырдағы N 524 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 сәуірдегі N 291 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 1398 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 25.12.2013 № 1398 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiн пайдалану және авиация қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 желтоқсандағы Заңының  33-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Азаматтық, эксперименттiк және мемлекеттiк авиацияның авиация персоналы лауазымдарының тізбелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 27 мамырдағы N 524  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 22, 276-құжат) мынадай толықтырулар енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген азаматтық және эксперименттiк авиацияның авиация персоналы лауазымдарының тiзбесiнде:
"Мамандар" деген 2-тармақта:
"әуесқой пилот;" деген абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"теңiз қондырғыларының радиооператоры;
жер үстi радиооператоры;";
"ұшу ақпаратын өңдеу жөнiндегi техник;" деген абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"теңiз қондырғыларына тiкұшақты қондыру жөнiндегi техник;".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года № 524
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2006 года № 291. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2013 года № 1398
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.12.2013 № 1398 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 20 декабря 1995 года "Об использовании воздушного пространства и деятельности авиации Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года N 524 "Об утверждении перечней должностей авиационного персонала гражданской, экспериментальной и государственной авиации" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 22, ст. 276) следующие дополнения:
в перечне должностей авиационного персонала гражданской и экспериментальной авиации, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 2. Специалисты:
после абзаца "пилот-любитель;" дополнить абзацами следующего содержания:
"радиооператор морских установок;
радиооператор наземный";
после абзаца "техник по обработке полетной информации;" дополнить абзацем следующего содержания:
"техник по посадке вертолета на морских установках;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан