1997 жылғы 10 маусымдағы Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Әзiрбайжан Республикасының Yкiметi арасындағы Қазақстан Республикасы мен Әзiрбайжан Республикасы азаматтарының визасыз жол жүрулерi туралы келiсiмге хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 сәуірдегі N 345 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiліп отырған 1997 жылғы 10 маусымдағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Әзiрбайжан Республикасының Үкiметi арасындағы Қазақстан Республикасы мен Әзiрбайжан Республикасы азаматтарының визасыз жол жүрулерi туралы келiсiмге хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі Марат Мұханбетқазыұлы Тәжин 1997 жылғы 10 маусымдағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Әзірбайжан Республикасының Үкіметі арасындағы азаматтардың визасыз жол жүрулері туралы келісімге хаттамаға қол қойсын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2008.02.16.  N 149 (2007 жылғы 27 ақпаннан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
1997 жылғы 10 маусымдағы Қазақстан Республикасының Yкiметi
мен Әзiрбайжан Республикасының Үкiметi арасындағы Қазақстан
Республикасы мен Әзiрбайжан Республикасы азаматтарының
визасыз жол жүрулерi туралы келiсiмге
хаттама
Бұдан әрi Тараптар деп аталатын Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Әзiрбайжан Республикасының Үкiметi 1997 жылғы 10 маусымда Алматыда жасалған Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Әзiрбайжан Республикасының Үкiметi арасындағы Қазақстан Республикасы мен Әзiрбайжан Республикасы азаматтарының визасыз жол жүрулерi туралы келiсiмнiң 7-бабына сәйкес төмендегiлер туралы осы Хаттаманы жасасты:
1-бап
Тараптар мемлекеттерiнiң аумағына келуге, одан кетуге, транзиттiк жол жүруге, жүрiп-тұруға және онда болуына құқық беретiн, жеке басын куәландыратын және құжат иелерiнiң азаматтығын растайтын құжаттарға осы Хаттаманың 1 және 2-қосымшаларында көрсетiлген құжаттар жатады.
Осы Хаттама күшiне енген күнiнен бастап 1997 жылғы 10 маусымдағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Әзiрбайжан Республикасының Үкiметi арасындағы Келiсiмге 1 және 2-қосымшаларды осы Хаттамаға 1 және 2-қосымшалар алмастырады.
2-бап
Осы Хаттама Тараптардың оның күшiне енуi үшiн қажеттi мемлекетiшiлiк рәсiмдердi орындағаны туралы соңғы жазбаша хабарлама алынған күнiнен бастап күшiне енедi.
2006 жылғы "____" ___________ Баку қаласында әрқайсысы қазақ, әзiрбайжан және орыс тiлдерiнде екi данада жасалды, әрi барлық мәтiндердiң күшi бiрдей.
ҚАЗАҚСТАН                              ӘЗIРБАЙЖАН
РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ                         РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ
YКIМЕТI YШІН                            YКIМЕТI YШІН
1997 жылғы 10 маусымдағы Қазақстан
Республикасының Үкiметi мен Әзiрбайжан
Республикасының Үкiметi арасындағы
Қазақстан Республикасы мен Әзiрбайжан
Республикасы азаматтарының визасыз жол
жүрулерi туралы келiсiмге хаттамаға
1-қосымша
Қазақстан Республикасы азаматтарының Әзiрбайжан
Республикасының аумағына келу, одан кету, транзитпен жол жүру,
онда болу және жүрiп-тұру құжаттарының тiзбесi

О подписании Протокола к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о безвизовых поездках граждан Республики Казахстан и Азербайджанской Республики от 10 июня 1997 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2006 года N 345
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола к  Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о безвизовых поездках граждан Республики Казахстан и Азербайджанской Республики от 10 июня 1997 года.
2. Министру иностранных дел Республики Казахстан Тажину Марату Муханбетказиевичу подписать Протокол к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о безвизовых поездках граждан от 10 июня 1997 года.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2008 года   N 149   (вводится в действие с 27 февраля 2007 года).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Протокол
к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и
Правительством Азербайджанской Республики о безвизовых поездках
граждан Республики Казахстан и Азербайджанской Республики
от 10 июня 1997 года
Правительство Республики Казахстан и Правительство Азербайджанской Республики, далее именуемые Сторонами, в соответствии со  статьей 7 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о безвизовых поездках граждан Республики Казахстан и Азербайджанской Республики, совершенного в Алматы 10 июня 1997 года, заключили настоящий Протокол о нижеследующем:
Статья 1
К документам, удостоверяющим личность и подтверждающим гражданство их владельцев, дающим право на въезд, выезд, транзитный проезд, передвижение и пребывание на территории государств Сторон, относятся документы, указанные в приложениях 1 и 2 к настоящему Протоколу.
Приложения 1 и 2 к настоящему Протоколу заменяют собой приложения 1 и 2 к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики от 10 июня 1997 года с даты вступления в силу настоящего Протокола.
Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу с даты получения последнего письменного уведомления о выполнении Сторонами внутригосударственных процедур, необходимых для его вступления в силу.
Совершено в г. Баку " _  " _______ 2006 года в двух экземплярах, каждый на казахском, азербайджанском и русском языках, причем все тексты имеют одинаковую силу.
ЗА ПРАВИТЕЛЬСТВО              ЗА ПРАВИТЕЛЬСТВО
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН          АЗЕРБАЙДЖАНСКОЙ РЕСПУБЛИКИ
Приложение 1
к Протоколу к Соглашению между
Правительством Республики Казахстан и
Правительством Азербайджанской
Республики о безвизовых поездках граждан
Республики Казахстан и Азербайджанской
Республики от 10 июня 1997 года
Перечень документов граждан Республики Казахстан для въезда,
выезда, следования транзитом, пребывания и передвижения по
территории Азербайджанской Республики

1. Қазақстан Республикасы азаматының паспорты.
2. Қызметтiк паспорт.
3. Дипломаттық паспорт.
4. Теңiзшінің паспорты (кеме журналында жазба немесе одан үзiндi көшiрме болған кезде теңiзшiнiң жеке басын куәландыратын құжат).
5. Қазақстан Республикасына қайтып оралуға арналған куәлiк (тек қана Қазақстан Республикасына қайту үшiн).
1997 жылғы 10 маусымдағы Қазақстан
Республикасының Үкiметi мен Әзiрбайжан
Республикасының Үкiметi арасындағы
Қазақстан Республикасы мен Әзiрбайжан
Республикасы азаматтарының визасыз жол
жүрулерi туралы келiсiмге хаттамаға
2-қосымша
Әзiрбайжан Республикасы азаматтарының Қазақстан
Республикасының аумағына келу, одан кету, транзитпен
жол жүру, онда болу және жүрiп-тұру құжаттарының тiзбесi
1. Жалпы азаматтық паспорт.
2. Қызметтік паспорт.
3. Дипломаттық паспорт.
4. Теңiзшінің кiтапшасы (кеме журналында жазба немесе одан үзіндi көшiрме болған кезде теңiзшінің жеке басын куәландыратын құжат).
5. Әзiрбайжан Республикасына қайтып оралуға арналған куәлiк (тек қана Әзiрбайжан Республикасына қайту үшiн).

1. Паспорт гражданина Республики Казахстан.
2. Служебный паспорт.
3. Дипломатический паспорт.
4. Паспорт моряка (документ, удостоверяющий личность моряка, при наличии судовой роли или выписки из нее).
5. Свидетельство на возвращение в Республику Казахстан (только для возвращения в Республику Казахстан)
Приложение 2
к Протоколу к Соглашению между
Правительством Республики Казахстан и
Правительством Азербайджанской
Республики о безвизовых поездках граждан
Республики Казахстан и Азербайджанской
Республики от 10 июня 1997 года
Перечень документов граждан Азербайджанской Республики для
въезда, выезда, следования транзитом, пребывания и передвижения
по территории Республики Казахстан
1. Общегражданский паспорт.
2. Служебный паспорт.
3. Дипломатический паспорт.
4. Книжка моряка (документ, удостоверяющий личность моряка, при наличии судовой роли или выписки из нее).
5. Свидетельство на возвращение в Азербайджанскую Республику (только для возвращения в Азербайджанскую Республику)