Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 3 мамырдағы N 364 Қаулысы
Мемлекеттiк активтердi тиiмдi басқаруды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне "Самұрық" мемлекеттік активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға 2006 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 200000000 (екi жүз миллион) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2006 года N 364
В целях обеспечения эффективного управления государственными активами Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на неотложные затраты 200000000 (двести миллионов) тенге на увеличение уставного капитала акционерного общества «Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук".
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан