Ақтау халықаралық теңiз сауда портын солтүстiк бағытта кеңейтудiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 мамырдағы N 408 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қыркүйектегі № 1102 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011.09.28 № 1102 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Ақтау халықаралық теңiз сауда портын солтүстiк бағытта кеңейту жобасын тиiмдi iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiмен және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) "Қазақтеңiзкөлiкфлоты" ұлттық теңiз кеме қатынасы компаниясы" акционерлiк қоғамында (бұдан әрi - "ҚТКФ" АҚ) мүлiктiк жалдаудағы N 4, 5 және 9 мұнай құю айлақтарын осы учаскеде орналасқан жабдықтармен, коммуникациялармен, құрылғылармен және инфрақұрылымның ажырамас объектiлерiмен бiрге "ҚТКФ" АҚ-ның N 4 және 5 айлақтарды қайта жаңарту жөнiндегi шығындарын өтеусiз "Ақтау халықаралық теңiз сауда порты" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына қайтаруды қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
2. "Сауда мақсатында теңiзде жүзудi дамытудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 қыркүйектегi N 1263 қаулысының 1-тармағының күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Некоторые вопросы расширения Актауского международного морского торгового порта в северном направлении
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2006 года N 408. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2011 года № 1102
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.09.2011 № 1102 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В целях эффективной реализации проекта расширения Актауского международного морского торгового порта в северном направлении Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Министерством энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан и Министерством финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить возврат республиканскому государственному предприятию "Актауский международный морской торговый порт" нефтеналивных причалов N 4, 5 и 9 вместе с расположенными на этом участке оборудованием, коммуникациями, обустройством и неотъемлемыми объектами инфраструктуры, находящимися в имущественном найме у акционерного
общества "Национальная морская судоходная компания "Казмортрансфлот" (далее - АО "КМТФ"), без компенсации затрат АО "КМТФ" по реконструкции причалов N 4 и 5;
2) принять иные меры, вытекающие из данного постановления.
2. Признать утратившим силу пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2001 года N 1263 "Некоторые вопросы развития торгового мореплавания".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан