Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 қарашадағы N 1109 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 мамырдағы N 463 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Малайзия Үкіметі арасындағы Табысқа салынатын салықтарға қатысты қосарланған салық салуды болдырмау және салық салудан жалтаруға жол бермеу туралы келісімге және оның Хаттамасына қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 қарашадағы N 1109 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақта "Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Арман Ғалиасқарұлы Дунаевқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Наталья Артемовна Коржоваға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2005 года N 1109
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2006 года N 463
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2005 года N 1109 "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Малайзии об избежании двойного налогообложения и предотвращении уклонения от налогообложения в отношении налогов на доход и Протокола к нему" следующее изменение:
в пункте 2 слова "Министра финансов Республики Казахстан Дунаева Армана Галиаскаровича" заменить словами "Министра финансов Республики Казахстан Коржову Наталью Артемовну".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан