Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қзақстан Республикасы Үкметінің 2006 жылғы 26 қазандағы N 470в Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға  368-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң реттiк нөмiрi 1-жолының 5-бағанында "корпоративтiк желiмен басқару үшiн серверлер," деген сөздерден кейiн "ведомство дерекқорының серверi үшiн процессор мен жад," деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер" деген 7-тармақтың бiрiншi абзацында:
"корпоративтiк желiмен басқару үшiн сервер - 1 бiрлiк," деген сөздерден кейiн "ведомство дерекқорының серверi үшiн процессор мен жад 1 жиынтық," деген сөздермен толықтырылсын;
"қолданушылардың жұмыс станциялары" деген сөздерден кейiн "417" деген сандар "567" деген сандармен ауыстырылсын;
"iркілсiз жұмыс iстеу көздері" деген сөздерден кейiн "417" деген сандар "567" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2006 года N 470в
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующие дополнения и изменения:
в  приложении 368 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 1, после слов "сервера для управления корпоративной сетью," дополнить словами "процессора и памяти для сервера базы данных ведомства,";
в абзаце первом пункта 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
после слов "сервера для управления корпоративной сетью - 1 единица," дополнить словами "процессора и памяти для сервера базы данных ведомства - 1 комплект,";
после слов "рабочих станций пользователей" цифры "417" заменить цифрами "567";
после слов "источников бесперебойного питания" цифры "417" заменить цифрами "567".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан