Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 1 маусымдағы N 490 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 1 маусымдағы
N 490 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын түгендеу мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 12 мамырдағы N 516  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 14, 142-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 12 мамырдағы N 516 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 мамырдағы N 491  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 23-24, 218-құжат).
3. "Каспий теңiзiнiң құқықтық мәртебесi мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 4 маусымдағы N 620  қаулысы .
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 4 маусымдағы N 620 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 20 қазандағы N 1054  қаулысы .

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2006 года N 490
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июня 2006 года N 490
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2002 года N 516 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам инвентаризации международных договоров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 14, ст. 142).
2.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2003 года N 491 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2002 года N 516" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 23-24, ст. 218).
3.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2004 года N 620 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам правового статуса Каспийского моря".
4.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2005 года N 1054 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2004 года N 620".