"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 16 наурыздағы N 65 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 маусымдағы N 518 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 16 наурыздағы N 65 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТIНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң
2006 жылғы 16 наурыздағы
N 65 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық саясаты шеңберiнде ұлттық экономиканың бәсекеге қабiлеттiлiгiн одан әрi арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 16 наурыздағы N 65  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 8, 64-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтың 2) тармақшасының үшiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"акцияларының мемлекеттiк пакеттерi (қатысу үлестерi) "Қазына" АҚ-ның жарғылық капиталына ақы төлеуге берiлетiн мемлекет қатысатын заңды тұлғалардың тiзбесiн бекiтудi қамтамасыз етсiн";".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2006 года N 65"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2006 года N 518
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2006 года N 65".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О внесении изменения в Указ Президента
Республики Казахстан от 16 марта 2006 года N 65
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 16 марта 2006 года N 65 "О мерах по дальнейшему повышению конкурентоспособности национальной экономики в рамках индустриально-инновационной политики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан 2006 г., N 8, ст. 64) следующее изменение:
абзац третий подпункта 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"перечня юридических лиц с участием государства, государственные пакеты акций (доли участия) которых будут переданы в оплату уставного капитала АО "Қазына";".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан