Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 27 қаңтардағы N 68 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 маусымдағы N 540 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының халқын жұмыспен қамтудың 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 27 қаңтардағы N 68  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 4, 38-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының халқын жұмыспен қамтудың 2005-2007 жылдарға арналған  бағдарламасында :
"Бағдарламаның паспорты" деген бөлiмде:
"Қаржыландыру көлемi және көздерi" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны қаржыландыру жергiлiктi бюджеттердiң 10861,2 млн. теңге көлемiндегi қаражаты есебiнен жүзеге асырылатын болады, оның iшiнде:
2005 жылы - 3251,5 млн. теңге;
2006 жылы - 3282,5 млн. теңге;
2007 жылы - 4327,2 млн. теңге.";
"Бағдарламаны iске асырудан күтiлетiн нәтиже" деген жолда:
үшiншi, төртiншi, бесiншi, алтыншы, жетiншi және сегiзiншi абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"460,4 мың адамды жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу, оның iшiнде: 2005 жылы - 184,7 мың, 2006 жылы - 137,4 мың, 2007 жылы - 138,4 мың;
347,2 мың адам үшiн қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру, оның iшiнде: 2005 жылы - 123,6 мың, 2006 жылы - 111,6 мың, 2007 жылы - 112,0 мың;
73,0 мың жұмыссызды кәсiптiк оқуға және қайта даярлауға жiберу, оның iшiнде: 2005 жылы - 25,3 мың, 2006 жылы - 23,9 мың, 2007 жылы - 23,8 мың;
нысаналы топтар үшiн 22,7 мың әлеуметтiк жұмыс орындарын құру, оның iшiнде: 2005 жылы - 5,4 мың, 2006 жылы - 8,4 мың, 2007 жылы - 8,9 мың;
ұзақ уақыт жұмыссыз жүргендер үшiн клубтық жұмыс ұйымдарын қаржыландыруға 14,0 млн. теңге жiберу, оның iшiнде: 2005 жылы - 1,0 млн. теңге, 2006 жылы - 4,1 млн. теңге, 2007 жылы - 8,9 млн. теңге;
бiлiм беру ұйымдарының түлектерiн жастар практикасы арқылы жұмысқа орналастыруды қаржыландыруға 182,3 млн. теңге жiберу, оның iшiнде: 2005 жылы - 43,6 млн. теңге, 2006 жылы - 59,8 млн. теңге, 2007 жылы - 78,9 млн. теңге;";
"Қажеттi ресурстар мен қаржыландыру көздерi" деген 4-бөлiмде:
бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны iске асыру үшiн жергiлiктi бюджеттердiң 10861,2 млн. теңге көлемiндегi қаражаты көзделедi, оның iшiнде: 2005 жылы - 3251,5 млн. теңге, 2006 жылы - 3282,5 млн. теңге, 2007 жылы - 4327,2 млн. теңге.";
екiншi абзацта "2006-2007 жылдары" деген сөздер "2007 жылы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны iске асырудан күтiлетiн нәтижелер" деген 5-бөлiмде:
төртiншi, бесiншi, алтыншы, жетiншi, сегiзiншi және тоғызыншы абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2005 года N 68
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2006 года N 540
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2005 года N 68 "Об утверждении Программы занятости населения Республики Казахстан на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 4, ст. 38) следующие изменения:
в  Программе занятости населения Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе "Паспорт Программы":
строку "Объемы и источники финансирования" изложить в следующей редакции:
"Финансирование Программы будет осуществляться за счет средств местных бюджетов в объеме 10861,2 млн. тенге, в том числе:
2005 г. - 3251,5 млн. тенге;
2006 г. - 3282,5 млн. тенге;
2007 г. - 4327,2 млн. тенге.";
в строке "Ожидаемый результат от реализации Программы":
абзацы третий, четвертый, пятый, шестой, седьмой и восьмой изложить в следующей редакции:
"оказания содействия в трудоустройстве 460,4 тыс. человек, в том числе: 2005 г. - 184,6 тыс., 2006 г. - 137,4 тыс., 2007 г. - 138,4 тыс.;
организации общественных работ для 347,2 тыс. человек, в том числе: 2005 г. - 123,6 тыс., 2006 г. - 111,6 тыс., 2007 г. - 112,0 тыс.;
направления на профессиональное обучение и переподготовку 73,0 тыс. безработных, в том числе: 2005 г. - 25,3 тыс., 2006 г. - 23,9 тыс., 2007 г. - 23,8 тыс.;
создания 22,7 тыс. социальных рабочих мест для целевых групп, в том числе: 2005 г. - 5,4 тыс., 2006 г. - 8,4 тыс., 2007 г. - 8,9 тыс.;
направления на финансирование организации клубной работы для длительных безработных 14,0 млн. тенге, в том числе: 2005 г. - 1,0 млн. тенге, 2006 г. - 4,1 млн. тенге, 2007 г. - 8,9 млн. тенге;
направления на финансирование трудоустройства выпускников организаций образования через молодежную практику 182,3 млн. тенге, в том числе: 2005 г. - 43,6 млн. тенге, 2006 г. - 59,8 млн. тенге, 2007 г. - 78,9 млн. тенге;";
в разделе 4. "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Для реализации Программы предусматриваются средства местных бюджетов в объеме 10861,2 млн. тенге, в том числе в 2005 году - 3251,5 млн. тенге, в 2006 году - 3282,5 млн. тенге, в 2007 году - 4327,2 млн. тенге.";
в абзаце втором слова "2006-2007 годах" заменить словами "2007 году";
в разделе 5 "Ожидаемые результаты от реализации Программы":
абзацы четвертый, пятый, шестой, седьмой, восьмой и девятый изложить в следующей редакции:

"460,4 мың адамды жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу, оның iшiнде: 2005 жылы - 184,6 мың, 2006 жылы - 137,4 мың, 2007 жылы - 138,4 мың;
347,2 мың адам үшiн қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру, оның iшiнде: 2005 жылы - 123,6 мың, 2006 жылы - 111,6 мың, 2007 жылы - 112,0 мың;
73,0 мың жұмыссызды кәсiптiк оқуға және қайта даярлауға жiберу, оның iшiнде: 2005 жылы - 25,3 мың, 2006 жылы - 23,9 мың, 2007 жылы - 23,8 мың;
нысаналы топтар үшiн 22,7 мың әлеуметтiк жұмыс орындарын құру, оның iшiнде: 2005 жылы - 5,4 мың, 2006 жылы - 8,4 мың, 2007 жылы - 8,9 мың;
ұзақ уақыт жұмыссыз жүргендер үшiн клубтық жұмыс ұйымдарын қаржыландыруға 14,0 млн. теңге жiберу, оның iшiнде: 2005 жылы - 1,0 млн. теңге, 2006 жылы - 4,1 млн. теңге, 2007 жылы - 8,9 млн. теңге;
бiлiм беру ұйымдарының түлектерiн жастар практикасы арқылы жұмысқа орналастыруды қаржыландыруға 182,3 млн. теңге жiберу, оның iшiнде: 2005 жылы - 43,6 млн. теңге, 2006 жылы - 59,8 млн. теңге, 2007 жылы - 78,9 млн. теңге;";
"Қазақстан Республикасының халқын жұмыспен қамтудың 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-бөлiмде:
"1. Халықты жұмыспен қамту деңгейiн өсiруге ынталандыратын шаралар" деген кiшi бөлiмде, "1.1. Экономика салаларында жаңа жұмыс орындарын құру" деген тарауда:
реттiк нөмiрi 1.1.2-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 687,9, оның iшiнде:
2005 жылы - 118,7
2006 жылы - 217,0
2007 жылы - 352,2";
"1.4. Қосымша жұмыс орындарын құратын шағын және орта кәсiпкерлiктi қолдау мен дамыту" деген тарауда:
реттiк нөмiрi 1.4.3-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 82,1, оның iшiнде:
2005 жылы - 30,4
2006 жылы - 24,2
2007 жылы - 27,5";
"1.5. Еңбек рыногындағы қажеттiлiктi ескере отырып, жұмыссыздарды кәсiптiк даярлау мен қайта даярлаудың икемдi жүйесiн ұйымдастыру" деген тарауда:
реттiк нөмiрi 1.5.1-жолда:
2-бағанда "70,8" деген сандар "73,0" деген сандармен ауыстырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 1365,8, оның iшiнде:
2005 жылы - 358,3
2006 жылы - 435,1
2007 жылы - 572,4";
"1.6. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және жетiлдiру" деген тарауда:
реттiк нөмiрi 1.6.1-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 8436,7, оның iшiнде:
2005 жылы - 2661,0
2006 жылы - 2518,9
2007 жылы - 3256,8";
"1.7. Жергiлiктi атқарушы органдардың жұмыспен қамтудың өңiрлiк проблемаларын шешудегi рөлiн арттыру жөнiндегi шаралар" деген тарауда:
реттiк нөмiрi 1.7.2-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 5,6, оның iшiнде:
2005 жылы - 0,4
2006 жылы - 1,5
2007 жылы - 3,7";

"оказать содействие в трудоустройстве 460,4 тыс. человек, в том числе: 2005 г. - 184,6 тыс., 2006 г. - 137,4 тыс., 2007 г. - 138,4 тыс.;
организовать общественные работы для 347,2 тыс. человек, в том числе: 2005 г. - 123,6 тыс., 2006 г. - 111,6 тыс., 2007 г. - 112,0 тыс.;
направить на профессиональное обучение и переподготовку 73,0 тыс. безработных, в том числе: 2005 г. - 25,3 тыс., 2006 г. - 23,9 тыс., 2007 г. - 23,8 тыс.;
создать 22,7 тыс. социальных рабочих мест для целевых групп, в том числе: 2005 г. - 5,4 тыс., 2006 г. - 8,4 тыс., 2007 г. - 8,9 тыс.;
направить на финансирование организации клубной работы для длительных безработных 14,0 млн. тенге, в том числе: 2005 г. - 1,0 млн. тенге, 2006 г. - 4,1 млн. тенге, 2007 г. - 8,9 млн. тенге;
направить на финансирование трудоустройства выпускников организаций образования через молодежную практику 182,3 млн. тенге, в том числе: 2005 г. - 43,6 млн. тенге, 2006 г. - 59,8 млн. тенге, 2007 г. - 78,9 млн. тенге;";
в разделе 6. "План мероприятий по реализации Программы занятости населения Республики Казахстан на 2005-2007 годы":
в подразделе "1. Меры, стимулирующие рост уровня занятости населения", в главе "1.1. Создание новых рабочих мест в отраслях экономики":
графу 6 строки, порядковый номер 1.1.2., изложить в следующей редакции:
"Всего: 687,9, в т.ч.:
2005 г. - 118,7
2006 г. - 217,0
2007 г. - 352,2";
в главе "1.4. Поддержка и развитие малого и среднего предпринимательства, создающего дополнительные рабочие места":
графу 6 строки, порядковый номер 1.4.3., изложить в следующей редакции:
"Всего: 82,1, в т.ч.:
2005 г. - 30,4
2006 г. - 24,2
2007 г. - 27,5";
в главе "1.5. Организация гибкой системы профессиональной подготовки и переподготовки безработных с учетом потребности на рынке труда":
в строке, порядковый номер 1.5.1.:
в графе 2 цифры "70,8" заменить цифрами "73,0";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Всего: 1365,8, в т.ч.:
2005 г. - 358,3
2006 г. - 435,1
2007 г. - 572,4";
в главе "1.6. Организация и совершенствование общественных работ":
графу 6 строки, порядковый номер 1.6.1., изложить в следующей редакции:
"Всего: 8436,7, в т.ч.:
2005 г. - 2661,0
2006 г. - 2518,9
2007 г. - 3256,8";
в главе "1.7. Меры по повышению роли местных исполнительных органов в решении региональных проблем занятости":
графу 6 строки, порядковый номер 1.7.2., изложить в следующей редакции:
"Всего: 5,6, в т.ч.:
2005 г. - 0,4
2006 г. - 1,5
2007 г. - 3,7";

реттiк нөмiрi 1.7.3-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 14,0, оның iшiнде:
2005 жылы - 1,0
2006 жылы - 4,1
2007 жылы - 8,9";
реттiк нөмiрi 1.7 4-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 67,7, оның iшiнде:
2005 жылы - 19,0
2006 жылы - 21,9
2007 жылы - 26,8";
реттiк нөмiрi 1.7.5-жолдың 2-бағанында "403,1" деген сандар "460,4" сандармен ауыстырылсын;
"1.10. Бiлiм беру ұйымдарының түлектерiн жұмыспен қамтуға жәрдемдесу" деген тарауда:
реттiк нөмiрi 1.10.2-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 182,3, оның iшiнде:
2005 жылы - 43,6
2006 жылы - 59,8
2007 жылы - 78,9";
көрсетiлген бөлiмге ескертуде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Жергiлiктi бюджеттен талап етiлетiн қаражаттың барлығы - 10861,2 млн. теңге, оның iшiнде: 2005 жылы - 3251,5 млн. теңге, 2006 жылы - 3282,5 млн. теңге, 2007 жылы - 4327,2 млн. теңге.";
2-тармақта "2006-2007 жылдары" деген сөздер "2007 жылы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

графу 6 строки, порядковый номер 1.7.3., изложить в следующей редакции:
"Всего: 14,0, в т.ч.:
2005 г. - 1,0
2006 г. - 4,1
2007 г. - 8,9";
графу 6 строки, порядковый номер 1.7.4., изложить в следующей редакции:
"Всего: 67,7, в т.ч.:
2005 г. - 19,0
2006 г. - 21,9
2007 г. - 26,8";
в графе 2 строки, порядковый номер 1.7.5., цифры "403,1" заменить цифрами "460,4";
в главе "1.10. Содействие занятости выпускников организаций образования":
графу 6 строки, порядковый номер 1.10.2., изложить в следующей редакции:
"Всего: 182,3, в т.ч.:
2005 г. - 43,6
2006 г. - 59,8
2007 г. - 78,9";
в примечании к указанному разделу:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Всего потребуется средств из местного бюджета - 10861,2 млн. тенге, в т.ч.: 2005 г. - 3251,5 млн. тенге, 2006 г. - 3282,5 млн. тенге, 2007 г. - 4327,2 млн. тенге.";
в пункте 2 слова "2006-2007 годах" заменить словами "2007 году".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан