Мемлекеттiк кепiлдiктер жөнiндегi мiндеттемелердi орындауға бөлiнген кредиттер мен қаражат бойынша өздерiне қатысты талаптар тоқтатылатын, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2006 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған заңды тұлғалардың тiзбесiн және олардың берешек көлемiн белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 маусымдағы N 551 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы Заңының  40-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қосымшаға сәйкес мемлекеттiк кепiлдiктер жөнiндегi мiндеттемелердi орындауға бөлiнген кредиттер мен қаражат бойынша, оның iшiнде:
1) "Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң орталықтандырылған (директивтiк) кредиттерiн алу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 шiлдедегi N 826  қаулысының негiзiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кепiлдiгiмен берiлген орталықтандырылған (директивтiк) кредиттер бойынша;
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң орталықтандырылған (директивтiк) кредиттерiн алу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 шiлдедегi N 826 қаулысының негізiнде жергiлiктi атқарушы органдардың кепiлдiгiмен берiлген орталықтандырылған (директивтiк) кредиттер бойынша;
3) "Кәсiпорындар мен ұйымдарға өз меншiгiндегi айналым қаржыларын толықтыруға бөлiнген кредиттерді бөлу жөнiндегi жұмысты ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 7 қаңтардағы N 19  қаулысының негiзiнде меншiктi айналым қаражатын толықтыруға берiлген кредиттер бойынша;
4) "Өзара қарыздарды есепке алу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 4 ақпандағы N 1542 қаулысының негiзiнде өзара борыштарды республикаiшiлiк есепке алуды жүргiзу нәтижелерi бойынша берiлген кредиттер бойынша;
5) Экономиканы қайта құру қоры қаражатының есебiнен берiлген кредиттер бойынша;
6) мемлекет кепiлдiк берген қарыздар бойынша;
7) ауыл шаруашылығы секторы үшiн Азия Даму Банкiнiң бағдарламалық қарызы шеңберiнде берiлген кредиттер бойынша;
8) Қазақстан Республикасының 1995-1997 жылдарға арналған инвестициялық бағдарламаларының шеңберiнде берiлген кредиттер бойынша өздерiне қатысты талаптар тоқтатылатын Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2006 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған заңды тұлғалардың тiзбесi және олардың жалпы сомасы 4770605,06 (төрт миллиард жетi жүз жетпiс миллион алты жүз бес мың алпыс) мың теңге берешек көлемi белгiленсiн.

Об определении перечня юридических лиц, ликвидированных по состоянию на 1 января 2006 года в соответствии с законодательством Республики Казахстан, в отношении которых прекращаются требования по кредитам и средствам, выделенным на исполнение обязательств по государственным гарантиям, и их объемов задолженности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2006 года N 551
В соответствии со  статьей 40 Закона Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень юридических лиц, ликвидированных по состоянию на 1 января 2006 года в соответствии с законодательством Республики Казахстан, в отношении которых прекращаются требования по кредитам и средствам, выделенным на исполнение обязательств по государственным гарантиям, и их объемов задолженности на общую сумму 4770605,06 (четыре миллиарда семьсот семьдесят миллионов шестьсот пять тысяч шестьдесят) тысяч тенге согласно приложению, в том числе:
1)  по централизованным (директивным) кредитам, предоставленным под гарантии Правительства Республики Казахстан и Министерства финансов Республики Казахстан на основании постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июля 1994 года N 826 "О порядке получения централизованных (директивных) кредитов Национального Банка Республики Казахстан";
2)  по централизованным (директивным) кредитам, предоставленным под гарантии местных исполнительных органов на основании постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июля 1994 года N 826 "О порядке получения централизованных (директивных) кредитов Национального Банка Республики Казахстан";
3)  по кредитам, предоставленным на пополнение собственных оборотных средств на основании  постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 января 1993 года N 19 "Об организации работы по предоставлению предприятиям и организациям кредитов, выделенных на пополнение собственных оборотных средств";
4)  по кредитам, предоставленным по результатам проведения внутриреспубликанского зачета взаимных долгов на основании постановления Президента Республики Казахстан от 4 февраля 1994 года N 1542 "О зачете взаимных долгов";
5)  по кредитам, предоставленным за счет средств Фонда преобразования экономики;
6)  по гарантированным государством займам;
7)  по кредитам, предоставленным в рамках программного займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора;
8)  по кредитам, предоставленным в рамках инвестиционных программ Республики Казахстан на 1995-1997 годы.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 14 маусымдағы
N 551 қаулысына
қосымша
Мемлекеттiк кепiлдiктер жөнiндегi мiндеттемелердi
орындауға бөлiнген кредиттер мен қаражат бойынша өздерiне
қатысты талаптар тоқтатылатын, Қазақстан Республикасының
заңнамасына сәйкес 2006 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
таратылған заңды тұлғалардың тiзбесi және олардың берешек
көлемi

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 июня 2006 года N 551
Перечень юридических лиц, ликвидированных по состоянию на 1 января
2006 года в соответствии с законодательством Республики Казахстан,
в отношении которых прекращаются требования по кредитам и средствам,
выделенным на исполнение обязательств по государственным гарантиям,
и их объемов задолженности

1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң орталықтандырылған (директивтiк) кредиттерiн алу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 шiлдедегi N 826 қаулысының негiзiнде Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кепiлдiгiмен берiлген орталықтандырылған (директивтiк) кредиттер бойынша
Р/с
N
Қарыз алушы кәсіпорынның атауы 2006 жылғы 01.01. жағдай бойынша берешек қалдығы, мың теңге
барлығы негізгі борыш сыйақы

1. По централизованным (директивным) кредитам, предоставленным под гарантии Правительства Республики Казахстан и Министерства финансов Республики Казахстан на основании постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июля 1994 года N 826 "О порядке получения централизованных (директивных) кредитов Национального Банка Республики Казахстан"
N
п/п
Наименование
предприятия-заемщика
Остаток задолженности по
состоянию на 01.01.2006
года, тыс. тенге
всего основной
долг
вознаг-
раждение