"Қазақстан Республикасының әкiмшілiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 маусымдағы N 560 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
"Қазақстан Республикасының әкiмшілiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы
1-бап.  "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғары Кеңесiнiң Жаршысы, 1993 ж., N 23-24, 507-құжат; 1995 ж., N 23, 146-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2004 ж., N 10, 56-құжат; N 23, 142-құжат) мынадай толықтыру мен өзгерiс енгізiлсiн:
1) 2-баптың алтыншы бөлiгi ", сондай-ақ" деген сөзден кейiн ", қалалық әкiмшiлiк бағыныстың аумағындағы" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 3-баптың 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) ауыл (село) - саны кемiнде 50 адам, олардың iшiнде ауыл, орман және аңшылық шаруашылығында, ара шаруашылығында, балық аулау шаруашылығында және балық өсiрумен айналысатын шаруашылықта жұмыс iстейтiн қызметкерлер, олардың отбасы мүшелерi, сондай-ақ денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт мамандары халықтың кемiнде жартысын құрайтын елдi мекен;".
2-бап.  Осы Заң 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения и изменения в Закон Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2006 года N 560
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения и изменения в Закон Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении дополнения и изменения в Закон Республики
Казахстан "Об административно-территориальном
устройстве Республики Казахстан"
Статья 1 . Внести в Закон Республики Казахстан от 8 декабря 1993 г. "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 23-24, ст. 507; 1995 г., N 23, ст. 146; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2004 г., N 10, ст. 56; N 23, ст. 142) следующие дополнение и изменение:
1) часть шестую статьи 2 после слов ", а также поселки" дополнить словами ", находящиеся на территории городской административной подчиненности";
2) подпункт 5) статьи 3 изложить в следующей редакции:
"5) аул (село) - населенный пункт с численностью не менее 50 человек, из которых работники, занятые в сельском, лесном и охотничьем хозяйстве, пчеловодстве, рыболовстве и рыбоводстве, члены их семей, а также специалисты здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта составляют не менее половины населения;".
Статья 2 . Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2007 года.
Президент
Республики Казахстан