Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 маусымдағы N 576 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасының биологиялық қауiпсiздiгi үшiн өсiмдiктер мен жануарлардың аса қауiптi инфекциялары қоздырғыштарының мониторингiн және генетикалық картасын жасауды ғылыми-техникалық қамтамасыз ету" 2004-2006 жылдарға арналған ғылыми-техникалық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 4 ақпандағы N 135  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 576-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасының биологиялық қауiпсiздiгi үшiн өсiмдiктер мен жануарлардың аса қауiптi инфекциялары қоздырғыштарының мониторингiн және генетикалық картасын жасауды ғылыми-техникалық қамтамасыз ету" 2004-2006 жылдарға арналған ғылыми-техникалық бағдарламасында:
"1. Бағдарламаның паспорты" деген бөлiмнiң "Қажеттi ресурстар және оларды қаржыландыру көздерi" деген кiшi бөлiмiнiң екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны iске асыруға байланысты көзделген қаржылық шығындар барлығы 209,884 млн. теңгенi құрайды, оның iшiнде жылдар бойынша:
2004 жылы - 60,0 млн. теңге; 2005 жылы - 70,028 млн. теңге; 2006 жылы - 79,856 млн. теңге";
"6. Қажеттi ресурстар және оларды қаржыландыру көздерi" деген бөлiмнiң екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны iске асыруға байланысты көзделген қаржы шығындары барлығы 209,884 млн. теңгенi құрайды, оның iшiнде жылдар бойынша:
2004 жылы - 60,0 млн. теңге; 2005 жылы - 70,028 млн. теңге; 2006 жылы - 79,856 млн. теңге";
"8. Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген бөлiмнiң "Болжамды шығыстар (млн. теңге)" деген 6-бағанындағы реттiк нөмiрлерi 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы 31,869, оның iшiнде жылдар бойынша: 2004 - 25,0; 2005 - 6,869";
"Барлығы 16,984, оның iшiнде жылдар бойынша: 2005 - 6,219; 2006 - 10,765";
"Барлығы 16,821, оның iшiнде жылдар бойынша: 2005 - 7,14; 2006 - 9,681";
"Барлығы 16,721, оның iшiнде жылдар бойынша: 2005 - 7,54; 2006 - 9,181";
"Барлығы 43,621, оның iшiнде жылдар бойынша: 2004 - 13,0; 2005 - 14,54; 2006 - 16,081";

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2006 года N 576
В целях реализации  Закона Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан:
1)  утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411;
2)  постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2004 года N 135 "Об утверждении Научно-технической программы "Научно-техническое обеспечение мониторинга и генетического картирования возбудителей особо опасных инфекций растений и животных для биобезопасности Республики Казахстан" на 2004-2006 годы (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 5, ст. 76):
в Научно-технической  программе "Научно-техническое обеспечение мониторинга и генетического картирования возбудителей особо опасных инфекций растений и животных для биобезопасности Республики Казахстан" на 2004-2006 годы, утвержденной указанным постановлением:
абзац второй подраздела "Необходимые ресурсы и источники их финансирования" раздела "1. Паспорт Программы" изложить в следующей редакции:
"Предусмотренные финансовые затраты, связанные с реализацией Программы, составляют всего 209,884 млн. тенге, в том числе по годам:
2004 году - 60,0 млн. тенге; 2005 году - 70,028 млн. тенге; 2006 году - 79,856 млн. тенге";
абзац второй раздела "6. Необходимые ресурсы и источники их финансирования" изложить в следующей редакции:
"Предусмотренные финансовые затраты, связанные с реализацией Программы, составляют всего 209,884 млн. тенге, в том числе по годам:
2004 году - 60,0 млн. тенге; 2005 году - 70,028 млн. тенге; 2006 году - 79,856 млн. тенге";
в графе 6 "Предполагаемые расходы (млн. тенге)" строк, порядковые номера 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,  раздела "8. План мероприятий по реализации программы" изложить в следующей редакции:
"Всего 31,869, в т.ч. по годам: 2004 - 25,0; 2005 - 6,869";
"Всего 16,984, в т.ч. по годам: 2005 - 6,219; 2006 - 10,765";
"Всего 16,821, в т.ч. по годам: 2005 - 7,14; 2006 - 9,681";
"Всего 16,721, в т.ч. по годам: 2005 - 7,54; 2006 - 9,181";
"Всего 43,621, в т.ч. по годам: 2004 - 13,0; 2005 - 14,54; 2006 - 16,081";

"Барлығы 24,621, оның iшiнде жылдар бойынша: 2004 - 7,0; 2005 - 8,04; 2006 - 9,581";
"Барлығы 7,021, оның iшiнде жылдар бойынша: 2004 - 1,7; 2005 - 2,24; 2006 - 3,081";
"Барлығы 7,221, оның iшiнде жылдар бойынша: 2004 - 1,7; 2005 - 2,44; 2006 - 3,081";
"Барлығы 7,221, оның iшiнде жылдар бойынша: 2004 - 1,7; 2005 - 2,44; 2006 - 3,081";
"Барлығы 7,421, оның iшiнде жылдар бойынша: 2004 - 1,9; 2005 - 2,44; 2006 - 3,081";
"Барлығы 10,021, оның iшiнде жылдар бойынша: 2004 - 2,6; 2005 - 3,34; 2006 - 4,081";
"Барлығы 10,021 оның iшiнде жылдар бойынша: 2004 - 2,6; 2005 - 3,34; 2006 - 4,081";
"Барлығы 10,321, оның iшiнде жылдар бойынша: 2004 - 2,8; 2005 - 3,44; 2006 - 4,081".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

"Всего 24,621, в т.ч. по годам: 2004 - 7,0; 2005 - 8,04; 2006 - 9,581";
"Всего 7,021, в т.ч. по годам: 2004 - 1,7; 2005 - 2,24; 2006 - 3,081";
"Всего 7,221, в т.ч. по годам: 2004 - 1,7; 2005 - 2,44; 2006 - 3,081";
"Всего 7,221, в т.ч. по годам: 2004 - 1,7; 2005 - 2,44; 2006 - 3,081";
"Всего 7,421, в т.ч. по годам: 2004 - 1,9; 2005 - 2,44; 2006 - 3,081";
"Всего 10,021, в т.ч. по годам: 2004 - 2,6; 2005 - 3,34; 2006 - 4,081";
"Всего 10,021, в т.ч. по годам: 2004 - 2,6; 2005 - 3,34; 2006 - 4,081";
"Всего 10,321, в т.ч. по годам: 2004 - 2,8; 2005 - 3,44; 2006 - 4,081".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан