Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 24 шiлдедегi N 742 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 605 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 453 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Сырдария өзенiнiң арнасын реттеу және Арал теңiзiнiң солтүстiк бөлiгiн сақтау (1 фаза)" жобасын iске асыруды қамтамасыз ету мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық үйлестiру комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 24 шiлдедегi N 742 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 30 маусымдағы
N 605 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 24 шiлдедегi
N 742 қаулысына
қосымша
"Сырдария өзенiнiң арнасын реттеу және Арал теңiзiнiң
солтүстiк бөлiгiн сақтау (1 фаза)" жобасын iске асыруды
қамтамасыз ету мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық
үйлестiру комиссиясының құрамы
Есiмов                    - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ахметжан Смағұлұлы          шаруашылығы министрi, төраға
Рябцев                    - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Анатолий Дмитриевич         министрлiгi Су ресурстары комитетiнiң
төрағасы, төрағаның орынбасары
Кеншiмов                  - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Әмiрхан Қадырбекұлы         министрлiгiнiң Су ресурстары комитетi
төрағасының орынбасары, хатшы
Қараманов                 - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Ұзақбай Қараманұлы          Мәжiлiсi Экология және табиғатты
пайдалану мәселелерi комитетiнiң мүшесi
Қараманов                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Асқар Ұзақбайұлы            сауда министрлiгiнiң Құрылыс және
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық iстерi
комитетi төрағасының орынбасары
Темiрханов                - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Кеңес Қайыргелдiұлы         қорғау министрлiгiнiң Табиғатты
қорғауды бақылау комитетi төрағасының
орынбасары
Байнақов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Рахмет Ғазизұлы             Yкiметтiк қарыздарды тарту
департаментiнiң директоры
Бертiсбаев                - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Несiпқұл Бертiсбайұлы       минералдық ресурстар министрлiгi Электр
энергетикасы және көмiр өнеркәсiбi
департаментiнiң директоры
Ермекова                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Несiпбала Әбсағитқызы       бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Салалық
органдардың шығыстарын жоспарлау
департаментiнiң директоры
Әбiшев                    - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң
Ислам Алмаханұлы            бiрiншi орынбасары
Еламанов                  - Қызылорда облысы әкiмiнiң орынбасары
Бекмырза Қайыпұлы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2003 года N 742
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 605. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года N 453
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2003 года N 742 "Об образовании Межведомственной координационной комиссии по вопросам обеспечения реализации проекта "Регулирование русла реки Сырдарьи и сохранение северной части Аральского моря (фаза 1)" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 2006 года N 605
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 июня 2003 года N 742
Состав
Межведомственной координационной комиссии по вопросам обеспечения
реализации проекта "Регулирование русла реки Сырдарьи и сохранение
северной части Аральского моря (фаза 1)"
Есимов               -  Министр сельского хозяйства Республики Казахстан,
Ахметжан Смагулович     председатель
Рябцев               -  председатель Комитета по водным ресурсам
Анатолий Дмитриевич     Министерства сельского хозяйства Республики
Казахстан, заместитель председателя
Кеншимов             -  заместитель председателя Комитета по водным
Амирхан Кадирбекович    ресурсам Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан, секретарь
Караманов            -  член Комитета по вопросам экологии и
Узакбай Караманович     природопользования Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
Караманов            -  заместитель председателя Комитета по делам
Аскар Узакбаевич        строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Темирханов           -  заместитель председателя Комитета
Кенес Каиргалиевич      природоохранного контроля Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Байнаков             -  директор Департамента привлечения
Рахмет Газизович        правительственных займов Министерства
финансов Республики Казахстан
Бертисбаев           -  директор Департамента электроэнергетики и
Несипкул Бертисбаевич   угольной промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Ермекова             -  директор Департамента планирования
Несипбала Абсагитовна   расходов отраслевых органов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Абишев               -  первый заместитель акима Южно-
Ислам Алмаханович       Казахстанской области
Еламанов             -  заместитель акима Кызылординской области
Бекмырза Кайыпулы