Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 шілдедегі N 699 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысымен  бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану ережесіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитетін құруға 2006 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 8236000 (сегіз миллион екі жүз отыз алты мың) теңге бөлінсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.12.22. N  1241  қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдалануын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2006 года N 699
В соответствии с Правилами использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов, утвержденными  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству образования и науки Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на неотложные затраты, 8236000 (восемь миллионов двести тридцать шесть тысяч) тенге на создание Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения постановлением Правительства РК от 22 декабря 2006 года N  1241 .
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан