Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 1 тамыздағы N 723 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңына , "Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот актілерін орындау үшін 2006 жылға арналған республикалық бюджетте соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 1416753,74 теңге (бір миллион төрт жүз он алты мың жеті жүз елу үш теңге жетпіс төрт тиын) бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 1 тамыздағы
N 723 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
Р/с N
Сот органының атауы және шешімінің шығарылған күні
Талапкер
Мемлекеттік баж шегерілген сома (теңге)
Мемлекеттік баж (теңге)
1
2
3
4
5
1
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 1997 жылғы 14.08 шешімі,
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2002 жылғы 08.03 ұйғарымы,
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2002 жылғы 02.09. ұйғарымы,
Алматы қалалық соты қадағалау алқасының 2004 жылғы 23.02. қаулысы,
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2004 жылғы 08.12. ұйғарымы
Е.И. Пак
2004 жылғы қазаннан бастап 2006 жылғы мамырды қоса алғандағы кезең ішінде - 109440
2002 жылғы 2 қыркүйектен бастап 2004 жылғы қазанға дейінгі кезең ішінде - 511893,74
2
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 1997 жылғы 10.09. шешімі,
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2002 жылғы 11.04. ұйғарымы,
Астана қаласы Алматы аудандық сотының 2003 жылғы 24.12 ұйғарымы,
Астана қаласы Алматы аудандық сотының 2005 жылғы 10.06. ұйғарымы
Ю.И.Литвиненко

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2006 года N 723
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405 "Об утверждении Правил использования средств резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на исполнение обязательств по решениям судов, 1416753,74 тенге (один миллион четыреста шестнадцать тысяч семьсот пятьдесят три тенге семьдесят четыре тиын) для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 августа 2006 года N 723
Перечень
судебных решений, подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
судебного органа
и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины
(тенге)
Гос-
пошлина
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение
Алмалинского
районного суда
города Алматы от
14.08.1997 года,
определение
Алмалинского
районного суда
города Алматы от
08.03.2002 года,
определение
Алмалинского
районного суда
города Алматы от
02.09.2002 года,
постановление
надзорной коллегии
Алматинского
городского суда от
23.02.2004 года,
Пак Е.И.
За период с
октября 2004
года по май
2006 года
включительно
-
109440.
определение
Алмалинского
районного суда
города Алматы от
08.12.2004 года
За период со
2 сентября
2002 года по
октябрь 2004
года -
511893,74.
2
Решение
Алмалинского
районного суда
города Алматы от
10.09.1997 года,
определение
Алмалинского
районного суда
города Алматы от
11.04.2002 года,
определение
Алматинского
районного суда
города Астаны от
24.12.2003 года,
определение
Алматинского
районного суда
города Астаны от
10.06.2005 года.
Литвиненко Ю.И.