Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 15 наурыздағы N 169 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 тамыздағы N 739 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымына мүше мемлекеттердiң әскери-экономикалық ынтымақтастығы жөнiндегi мемлекетаралық комиссияның қазақстандық бөлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 15 наурыздағы N 169  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымына мүше мемлекеттердiң әскери-экономикалық ынтымақтастығы жөнiндегi мемлекетаралық комиссияның қазақстан бөлiгiнiң құрамына:
Смағұлов                - Қазақстан Республикасының Индустрия
Болат Советұлы            және сауда вице-министрi, тең төраға
болып енгiзiлсiн;
көрсетiлген кұрамнан Исекешев Әсет Өрентайұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2006 года N 169
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2006 года N 739
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2006 года N 169 "О казахстанской части Межгосударственной комиссии по военно-экономическому сотрудничеству государств-членов Организации Договора о коллективной безопасности" следующие изменения:
ввести в состав казахстанской части Межгосударственной комиссии по военно-экономическому сотрудничеству государств-членов Организации Договора о коллективной безопасности, утвержденный указанным постановлением:
Смагулова           - вице-министра индустрии и торговли
Болата Советовича     Республики Казахстан, сопредседателем;
вывести из указанного состава Исекешева Асета Орентаевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан