Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 тамыздағы N 769 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңына  және "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң және жергілiктi атқарушы органдардың резервтерiн пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына  сәйкес және Солтүстiк Қазақстан облысы Тайынша қаласының тiршiлiктi қамтамасыз ету объектiлерiн 2006/2007 жылғы жылыту маусымына дайындау мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Солтүстiк Қазақстан облысының әкiмiне Тайынша қаласында орталық қазандық салуға және жылужолын тартуға 2006 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен 332800000 (үш жүз отыз екi миллион сегiз жүз мың) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2006 года N 769
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год" и  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" и в целях подготовки объектов жизнеобеспечения города Тайынша Северо-Казахстанской области к отопительному сезону 2006/2007 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить акиму Северо-Казахстанской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на неотложные затраты 332 800 000 (триста тридцать два миллиона восемьсот тысяч) тенге на строительство центральной котельной и прокладку теплотрассы в городе Тайынша.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан