Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң кейбiр шешімдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 тамыздағы N 776 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне экономиканың мемлекеттiк секторын басқаруды жетiлдiру мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шiлдедегi  Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 17 тамыздағы
N 776 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстанның Даму Банкi" акционерлiк қоғамының кредит саясаты меморандумы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 9 наурыздағы N 289  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 12, 159-құжат).
2. "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк қоғамының 2004 - 2007 жылдарға арналған инвестициялық саясаты туралы меморандум туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 3 маусымдағы N 615  қаулысы .
3. "Қазақстанның инвестициялық қоры" акционерлiк қоғамының инвестициялық декларациясын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1383  қаулысы .
4. "Қазақстанның Даму Банкi" акционерлiк қоғамының таяу шетел рыноктарына шығу тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 17 ақпандағы N 147 қаулысының  5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 9, 79-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1383 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 28 наурыздағы N 270  қаулысы .
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 9 наурыздағы N 289 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 5 шiлдедегi N 688  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 28, 351-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 30 мамырдағы N 502 және 2004 жылғы 3 маусымдағы N 615 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 шiлдедегi N 776 қаулысының  1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2005 ж., N 31, 411-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года N 776
В целях реализации  Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования управления государственным сектором экономики" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 августа 2006 года
N 776
Перечень утративших силу некоторых
решений Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 289 "О Меморандуме кредитной политики акционерного общества "Банк Развития Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 12, ст. 159).
2.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2004 года N 615 "О Меморандуме об инвестиционной политике акционерного общества "Национальный инновационный фонд" на 2004-2007 годы.
3.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1383 "Об утверждении инвестиционной декларации акционерного общества "Инвестиционный фонд Казахстана".
4.  Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2005 года N 147 "О Концепции выхода акционерного общества "Банк Развития Казахстана" на рынки ближнего зарубежья" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 9, ст. 79).
5.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2005 года N 270 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1383".
6.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2005 года N 688 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 289" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 28, ст. 351).
7. Подпункт 2)  пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2005 года N 776 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2003 года N 502 и от 3 июня 2004 года N 615" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 31, ст. 411).