Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1304 және 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 2004 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 тамыздағы N 789 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Орталық Азияның экономикаларына арналған Арнайы бағдарламасы мен Азия және тынық мұхит инфрақұрылымдарын дамыту жөнiндегi Жаңа-Дели iс-қимыл жоспары жөнiндегi Ұлттық семинардың шеңберiнде көлiк инфрақұрылымдарын дамыту мен шекаралардан өтудi оңайлатудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1304 қаулысында:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Орталық Азияның экономикаларына арналған Арнайы бағдарламасының шеңберiнде Көлiк инфрақұрылымдарын дамыту және шекаралардан өтудi оңайлату жөнiндегi жобалық жұмыс тобының қазақстандық бөлiгiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Қасымбек                  - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Жеңiс Махмудұлы             коммуникация вице-министрi, жетекшi;
Қабиева                   - Қазақстан Республикасы  Индустрия және
Дәмегүл Нәбиқызы            сауда министрлiгiнiң Сауда саясатын
дамыту және Дүниежүзiлiк сауда ұйымына
кiру департаментi директорының
орынбасары;
Демесiнов                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Алмабек Мәлiкұлы            министрлiгiнiң Халықаралық ұйымдар және
көп жақты ынтымақтастық департаментi
Бiрiккен Ұлттар Ұйымы бөлімінің бастығы
Бұтаев                    - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Құдайбердi Мырзаханұлы      министрлiгiнiң Фитосанитарлық
қауiпсiздiк департаментi стратегия және
әдiстеме бөлiмiнiң бастығы;
көрсетiлген құрамнан Әбiлғазин Талғат Байтемiрұлы, Боранғалиева Мәрзия Мұханбетрахымқызы, Қайыржанова Сәуле Абайқызы, Ахметов Асқар Әбдiрашитұлы, Ерғалиева Ақгүл Күшбайқызы шығарылсын;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1304 и от 28 декабря 1999 года N 2004
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2006 года N 789
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1304 "Некоторые вопросы развития транспортной инфраструктуры и упрощения пересечения границ в рамках Специальной программы Организации Объединенных Наций для экономик Центральной Азии и Национального семинара по Ново-Делийскому плану действий по развитию инфраструктуры в Азии и Тихом океане":
ввести в состав казахстанской части проектной рабочей группы по развитию транспортной инфраструктуры и упрощению пересечения границ в рамках Специальной программы Организации Объединенных Наций для экономик Центральной Азии, утвержденный указанным постановлением:
Касымбека                  - вице-министра транспорта и коммуникаций
Жениса Махмудовича           Республики Казахстан, руководителем;
Кабиеву                    - заместителя директора Департамента
Дамегуль Набиевну            развития торговой политики и
вступления во Всемирную торговую
организацию Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан;
Демесинова                 - начальника отдела Организации
Алмабека Маликовича          Объединенных Наций Департамента
международных организаций и
многостороннего сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан;
Бутаева                    - начальника отдела стратегии и методики
Кудайберды Мырзахановича     Департамента фитосанитарной
безопасности Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан;
вывести из указанного состава: Абылгазина Талгата Байтемировича, Бурангалиеву Марзию Муханбетрахимовну, Каиржанову Сауле Абаевну, Ахметова Аскара Абдрашитовича, Ергалиеву Аккуль Кушбаевну;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан