Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 2 мамырдағы N 347 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 қыркүйектегі N 865 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк қоғамы директорлар кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 2 мамырдағы N 347 қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Axмeтoв          - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерiнiң және
Серiк Нығметұлы     жұмыс берушiлерiнiң жалпыұлттық одағы"
заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң басқарма
төрағасы, тәуелсiз директор".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2006 года N 347
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2006 года N 865. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года N 1048.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 .
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2006 года N 347 "О составе Совета директоров акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына" следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить строкой следующего содержания:
"Ахметов              - председатель Правления
Серик Ныгметулы        объединения юридических лиц
"Общенациональный союз
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен",
независимый директор".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан