"Қазақстанның Даму Банкi" акционерлiк қоғамының Директорлар кеңесi құрамының кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 қыркүйектегі N 885 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
"Қазақстанның Даму Банкi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 25 сәуiрдегi Заңының 24-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк қоғамына "Қазақстанның Даму Банкi" акционерлiк қоғамының Директорлар кеңесiнiң құрамына:
Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі - Қуандық Уәлиханұлы Бишімбаевты;
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi - Виктор Васильевич Супрунды сайлау ұсынылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің  2007.03.26. N 229 , 2007.05.29. N 432 қаулыларымен.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 20 қыркүйектегі
N 885 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстанның Даму банкi" жабық акционерлiк қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 18 мамырдағы N 659 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 18, 232-құжат).
2. "Қазақстанның Даму банкi" жабық акционерлiк қоғамының Директорлар кеңесi құрамының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 желтоқсандағы N 1662 қаулысы .
3. "Қазақстанның Даму банкi" жабық акционерлiк қоғамының Директорлар кеңесi құрамының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 мамырдағы N 582 қаулысы.
4. "Қазақстанның Даму банкi" жабық акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 1343 қаулысының 1-тармағы, 2-тармағының 2) тармақшасы мен 3) тармақшасының үшiншi, төртiншi, бесiншi абзацтары.
5. "Қазақстанның Даму банкi" акционерлiк қоғамы Директорлар кеңесi құрамының кейбір мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 6 тамыздағы N 787 қаулысы .
6. "Қазақстанның Даму банкi" акционерлiк қоғамы Директорлар кеңесi құрамының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 13 қарашадағы N 1143 қаулысы .

Некоторые вопросы состава Совета директоров акционерного общества "Банк Развития Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2006 года N 885. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года N 1048.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 .
В соответствии со статьей 24 Закона Республики Казахстан от 25 апреля 2001 года "О Банке Развития Казахстана" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Рекомендовать акционерному обществу "Фонд устойчивого развития "Қазына" избрать в состав Совета директоров акционерного общества "Банк Развития Казахстана":
Бишимбаева Куандыка Валихановича - вице-министра индустрии и торговли Республики Казахстан;
Супруна Виктора Васильевича - вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 26 марта 2007 года N 229 ; от 29 мая 2007 года N 432 .
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 сентября 2006 года N 885
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2001 года N 659 "О создании закрытого акционерного общества "Банк Развития Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 18, ст. 232).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2001 года N 1662 "О некоторых вопросах состава Совета директоров закрытого акционерного общества "Банк Развития Казахстана".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2002 года N 582 "О некоторых вопросах состава Совета директоров закрытого акционерного общества "Банк Развития Казахстана".
4. Пункт 1, абзацы третий, четвертый, пятый подпункта 2) и подпункта 3) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 1343 "О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "Банк Развития Казахстана".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2003 года N 787 "О некоторых вопросах состава Совета директоров акционерного общества "Банк Развития Казахстана".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2003 года N 1143 "О некоторых вопросах состава Совета директоров акционерного общества "Банк Развития Казахстана".

7. "Қазақстанның Даму банкi" акционерлiк қоғамының Директорлар кеңесi құрамының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 3 қыркүйектегi N 933 қаулысы .
8. "Қазақстанның Даму банкi" акционерлiк қоғамының Директорлар кеңесi құрамының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 22 қарашадағы N 1149 қаулысы .
9. "Қазақстанның Даму банкi" акционерлiк қоғамының Директорлар кеңесi құрамының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 3 сәуiрдегi N 229 қаулысы

7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года N 933 "О некоторых вопросах состава Совета директоров акционерного общества "Банк Развития Казахстана".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года N 1149 "О некоторых вопросах состава Совета директоров акционерного общества "Банк Развития Казахстана".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2006 года N 229 "О некоторых вопросах состава Совета директоров акционерного общества "Банк Развития Казахстана".