Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 30 маусымдағы N 623 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 18 қазандағы N 1005 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 мамырдағы № 620 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.05.15 № 620 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және өткiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 30 маусымдағы N 623  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2006 ж., N 24, 248-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және өткiзу ережесiнде:
20-тармақтың екiншi сөйлемi алынып тасталсын;
23-тармақтың мемлекеттiк тiлдегi мәтiнi өзгерiссiз қалдырылсын;
47-тармақтағы "Ереженiң 46 және 47-тармақтарында көрсетiлген" деген сөздер "Ереженiң 45 және 46-тармақтарында көрсетiлген" деген сөздермен ауыстырылсын;
91-тармақтың мемлекеттiк тiлдегi мәтiнi өзгерiссiз қалдырылсын;
103-тармақта:
4) тармақша "(жиын пункттерiнен)" деген сөздерден кейiн "әскери бөлiмдер мен арнайы құралымдарға" деген сөздермен толықтырылсын;
5) тармақша алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года № 623
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2006 года № 1005. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2012 года № 620
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.05.2012 № 620 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 623 "Об утверждении Правил организации и проведения призыва граждан на воинскую службу" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 24, ст. 248) следующие изменения и дополнение:
в Правилах организации и проведения призыва граждан на воинскую службу, утвержденных указанным постановлением:
второе предложение пункта 20 исключить;
в пункте 23 слово "комиссией" заменить словом "комиссии";
в пункте 47 слова "указанными в пунктах 46 и 47 Правил" заменить словами "указанными в пунктах 45 и 46 Правил";
в пункте 91 слова "хозяйственным и строительным работам" заменить словами "хозяйственные и строительные работы";
в пункте 103:
подпункт 4) дополнить словами "в воинские части и специальные формирования";
подпункт 5) исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан