Тiркелген жиынтық салықтың ең төменгi және ең жоғары базалық cтавкаларының мөлшерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 қазандағы N 1016 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiне (Салық кодексi) сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған тiркелген жиынтық салықтың ең төменгi және ең жоғары базалық ставкаларының мөлшерi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми түрде жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 23 қазандағы
N 1016 қаулысымен
бекітілген
Тіркелген жиынтық салықтың ең төменгі және ең жоғары базалық
ставкаларының мөлшері*
Ескерту. Ставкалық мөлшерге өзгерту енгізілді -  2007.05.07. N 364 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Р/с
N
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген жиынтық салықтың ең төменгі базалық
ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткішпен)
Тіркелген жиынтық салықтың ең жоғары базалық ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткішпен)
1.
алынып тасталды
2.
алынып тасталды
3.
алынып тасталды
4.
алынып тасталды
5.
алынып тасталды
6.
алынып тасталды
7.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ақшасыз ұтыс ойын автоматы
10

Об утверждении размеров минимальных и максимальных базовых ставок фиксированного суммарного налога
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2006 года N 1016. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые размеры минимальных и максимальных базовых ставок фиксированного суммарного налога.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 октября 2006 года N 1016
Сноска. Размеры с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 7 мая 2007 года N 364 (вводится в действие с 1 января 2008 г.).
Размеры минимальных и максимальных базовых ставок
фиксированного суммарного налога*
N
п/
п
Наименование объекта
налогообложения
Минимальные
размеры
базовых
ставок
фиксирован-
ного
суммарного
налога (в
месячных
расчетных
показателях)
Максимальные
размеры
базовых
ставок
фиксирован-
ного
суммарного
налога (в
месячных
расчетных
показателях)
1-6 (строки исключены - от 7 мая 2007 года N 364)
7.
Игровой автомат без
денежного выигрыша,
предназначенный для
проведения игры с одним
игроком
10