Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 қарашадағы N 1082 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 қарашадағы
N 1082 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Мемлекеттiк органдардың шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң қызметiне тексерулер жүргiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 17 маусымдағы N 572  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 27, 254-құжат).
2. "Атмосфералық ауаны қорғау саласындағы мемлекеттiк бақылауды ұйымдастыру және жүргiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 14 тамыздағы N 815  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 33, 329-құжат).
3. "Cу қорын пайдалану мен қорғау саласындағы мемлекеттiк бақылауды ұйымдастыру әрi жүргiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 6 ақпандағы N 144  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 6, 83-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 20 наурыздағы N 364  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 10-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 15, 192-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 17 маусымдағы N 572 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 16 маусымдағы N 661  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 24, 313-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 28 қаңтардағы N 73  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырудың 13-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 4, 40-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 17 маусымдағы N 572 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 14 наурыздағы N 227  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2005 ж., N 12, 126-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2006 года N 1082
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 ноября 2006 года N 1082
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2003 года N 572 "Об утверждении Правил проведения государственными органами проверок деятельности субъектов малого предпринимательства" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 27, ст. 254).
2.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2003 года N 815 "Об утверждении Правил организации и проведения государственного контроля в области охраны атмосферного воздуха" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 33, ст. 329).
3.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2004 года N 144 "Об утверждении Правил организации и проведения государственного контроля в области использования и охраны водного фонда" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 6, ст. 83).
4. Пункт 10 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 364 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 15, ст. 192).
5.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2004 года N 661 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2003 года N 572" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 24, ст. 313).
6. Пункт 13 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 28 января 2005 года N 73 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 4, ст. 40).
7.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2005 года N 227 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2003 года N 572" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 12, ст. 126).