Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 1266 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 қарашадағы N 1088 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 528 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2023 № 528 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектерді әлеуметтік қорғау саласындағы үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 1266 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 49, 626-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мүгедектерді әлеуметтік қорғау саласындағы үйлестіру кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Әбдіхалықова
Гүлшара Наушақызы - Қазақстан Республикасының Еңбек
және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі, төрайымның орынбасары
Байсеркин - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Бауыржан Сәтжанұлы сақтау министрлігі Емдеу-алдын алу
жұмысы департаментінің директоры
Рамазанова - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Динара Қайырбекқызы халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі Әлеуметтік нормативтер
және мүгедектерді оңалту
департаменті мүгедектерді оңалту
және әлеуметтік қызметтерді дамыту
бөлімінің бастығы, хатшы;
"Дүйсенова Тамара Босымбекқызы - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі, төрайымның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Дүйсенова Тамара Босымбекқызы - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің орынбасары";
"Манабаева Қайни Алдабергенқызы - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Әлеуметтік нормативтер және мүгедектерді оңалту департаментінің директоры, хатшы" деген жолдағы"", хатшы" деген сөз алынып тасталсын;
көрсетілген құрамнан Ақанов Айқан Ақанұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2005 года N 1266
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2006 года N 1088. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 528
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.06.2023 № 528 (вводится в действие с 01.07.2023).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2005 года N 1266 "О создании Координационного совета в области социальной защиты инвалидов" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 49, ст. 626) следующие дополнения и изменения:
в составе Координационного совета в области социальной защиты инвалидов, утвержденном указанным постановлением:
ввести:
Абдыкаликову - вице-министра труда и социальной
Гульшару Наушаевну защиты населения Республики Казахстан,
заместителем председателя
Байсеркина - директора Департамента лечебно-
Бауыржана Сатжановича профилактической работы Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Рамазанову - начальника отдела реабилитации
Динару Каирбековну инвалидов и развития социальных услуг
Департамента социальных нормативов и
реабилитации инвалидов Министерства
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан, секретарем;
строку "Дуйсенова Тамара Босымбековна - вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Дуйсенова Тамара Босымбековна - заместитель акима Южно-Казахстанской области";
в строке "Манабаева Кайни Алдабергеновна - директор Департамента социальных нормативов и реабилитации инвалидов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, секретарь" слово ", секретарь" исключить;
вывести из указанного состава Аканова Айкана Акановича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан