"Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қыркүйектегі N 1443 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 қарашадағы N 1093 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қыркүйектегі N 1443 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қыркүйектегі N 1443 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексінің  35-бабына және  123-бабының 3-тармағына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Республикалық бюджеттің атқарылуы туралы есепті жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қыркүйектегі N 1443  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 36, 469-құжат; 2005 ж., N 21, 246-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Республикалық бюджеттің атқарылуы туралы есепті жасау және ұсыну ережесінде:
7-тармақта:
жетінші абзацтағы»"орындалмаған" деген сөз»"төленбеген" деген сөзбен ауыстырылсын;
бесінші және сегізінші абзацтардағы»"кассалық атқарылу" деген сөздер»"бюджет түсімдерінің атқарылу және/немесе бюджеттік бағдарламалар (кіші бағдарламалар) бойынша төленген міндеттемелер" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақта:
төртінші абзацтағы»"орындалмаған" деген сөз»"төленбеген" деген сөзбен ауыстырылсын;
бесінші, алтыншы және жетінші абзацтардағы»"кассалық атқарылу" деген сөздер»"бюджет түсімдерінің атқарылу және/немесе бюджеттік бағдарламалар (кіші бағдарламалар) бойынша төленген міндеттемелер" деген сөздермен ауыстырылсын;
11-тармақта:
екінші абзацтағы»"ресми" деген сөз алып тасталсын;
үшінші абзацтағы "мыналарды" деген сөз "республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері мен бюджеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті орган жүргізген бюджеттік бағдарламаларды іске асыру деңгейіндегі олардың тиімділігін бағалаудан тұратын және бюджеттік бағдарламаларды іске асыруды басқару сапасын және олардың нәтижелігін айқындауды қамтитын "Шығындар" бөлімі бойынша республикалық бюджеттік бағдарламаларды іске асыру туралы;" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртінші, бесінші, алтыншы және жетінші абзацтар алып тасталсын;
он үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Республикалық бюджеттік бағдарламаларды іске асыру туралы талдамалы есеп республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік бағдарламаларды іске асыру туралы талдамалы есептеріне, бюджеттік бағдарламаларды іске асыру деңгейінде және бюджеттік бағдарламаларды іске асыруды ішкі бақылау кезінде олардың тиімділігін бағалау нәтижелеріне, бюджеттің атқарылуы жөніндегі уәкілетті орган сұрататын басқа деректерге негізделеді.".

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года N 1443"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2006 года N 1093
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года N 1443".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 17 сентября 2004 года N 1443
В соответствии со статьей 35 и пунктом 3 статьи 123 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ  Президента Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года N 1443 "Об утверждении Правил составления и представления отчета об исполнении республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 36, ст. 469; 2005 г., N 21, ст. 246) следующие изменения:
в Правилах составления и представления отчета об исполнении республиканского бюджета, утвержденных вышеназванным Указом:
в пункте 7:
в абзаце шестом слово "невыполненных" заменить словом "неоплаченных";
в абзацах седьмом и восьмом слова "кассового исполнения" заменить словами "исполнения поступлений бюджета и/или оплаченных обязательств по бюджетным программам (подпрограммам)";
в пункте 8:
в абзаце четвертом слово "невыполненных" заменить словом "неоплаченных";
в абзацах пятом, шестом и седьмом слова "кассового исполнения" заменить словами "исполнения поступлений бюджета и/или оплаченных обязательств по бюджетным программам (подпрограммам)";
в пункте 11:
в абзаце втором слово "официальных" исключить;
в абзаце третьем слова "содержащую оценку" заменить словами "содержащую произведенную администраторами республиканских бюджетных программ и центральным уполномоченным органом по бюджетному планированию оценку эффективности бюджетных программ на стадии их реализации и включающую определение качества управления реализацией бюджетных программ и их результативности";
абзацы четвертый, пятый, шестой и седьмой исключить;
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"Аналитический отчет о реализации республиканских бюджетных программ основывается на аналитических отчетах администраторов республиканских бюджетных программ о реализации бюджетных программ, результатах оценки эффективности бюджетных программ на стадии их реализации и при внутреннем контроле за реализацией бюджетных программ, других данных, запрашиваемых уполномоченным органом по исполнению бюджета.".

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан