Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 қарашадағы N 1096 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңына ,»"Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.   Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігіне Астана қаласының аумағында аэрофото түсіру жұмыстарын жүргізу үшін 2006 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 105000000 (бір жүз бес миллион) теңге бөлінсін.
2. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына мынадай
толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлімінде:
10»"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
614»"Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
109 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында, "Жер қатынастары" ішкі функциясында, 614 "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі" әкімшісі бойынша Астана қаласының аумағында аэрофото түсіру жұмыстарын жүргізу үшін 109 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу" бағдарламасы бойынша шығындар 105000 мың теңге сомасына ұлғайтылсын;
13 "Басқалар" функционалдық тобында, 09 "Басқалар" ішкі функциясында, 217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" әкімшісі бойынша 010 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві" бағдарламасында, 101 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві" кіші бағдарламасында шығындар 105000 мың теңге сомасына азайтылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан и внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2006 года N 1096
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год",  постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на неотложные затраты, 105000000 (сто пять миллионов) тенге для проведения аэрофотосъемочных работ на территории города Астаны.
2. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие дополнение и изменения:
в  приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
по администратору 614 "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами" дополнить программой следующего содержания:
109 "Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные дела";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения", в подфункции "Земельные отношения", по администратору 614 "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами" затраты по программе 109 "Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" увеличить на сумму 105000 тысяч тенге для проведения аэрофотосъемочных работ на территории города Астаны;
в функциональной группе 13 "Прочие", в подфункции 09 "Прочие", по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" в программе 010 "Резерв Правительства Республики Казахстан", в подпрограмме 101 "Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные дела" затраты уменьшить на сумму 105000 тысяч тенге.
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.

4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан