Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 1386 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 1193 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 962 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.08.25 № 962 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасы азаматтық әуе кемелерiнiң ұшу жарамдылығы сертификатын беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 1386 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 46, 472-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы азаматтық әуе кемелерiнiң ұшу жарамдылығы сертификатын беру ережесiнде:
4-тармақтың 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) техникалық қызмет көрсету және авиация техникасын жөндеу жөнiндегi қызметтерге сертификаты бар ұйымдар берген, әуе кемесiнiң ресурсын анықтайтын құжаттың түпнұсқасы.".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткеннен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 1386
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2006 года N 1193. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 962
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.08.2011 № 962 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 1386 "Об утверждении Правил выдачи сертификата летной годности гражданских воздушных судов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 46, ст. 472) следующее изменение:
в  Правилах выдачи сертификата летной годности гражданских воздушных судов Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 7) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"7) оригинал документа, определяющий ресурс воздушного судна, выданный организацией, имеющей сертификат услуг по техническому обслуживанию и ремонту авиационной техники.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан