"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 1226 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 56, 620-құжат; 2002 ж., N 6, 36-құжат; 2003 ж, N 34, 332-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн: Мамин                   - Астана қаласының әкiмi, төрағаның
Асқар Ұзақбайұлы          орынбасары
Коржова                 -  Қазақстан Республикасының Қаржы
Наталья Артемовна          министрi
Школьник                - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич        және сауда министрi
Супрун                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Виктор Васильевич         және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Фомичев                 - Қазақстан Республикасының Президентi Іс
Сергей Васильевич         басқарушысының орынбасары
"Омаров          - Қазақстан Республикасының Индустрия
Қайсар Оспанұлы    және сауда министрлiгi Құрылыс iстерi
жөнiндегi комитетiнiң төрағасы"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Омаров          - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Қайсар Оспанұлы    сауда министрлiгi Құрылыс және тұрғын үй-
коммуналдық шаруашылық iстерi комитетiнiң
төрағасы";
көрсетiлген комиссияның құрамынан Ө.Е. Шөкеев, Ә.Р. Жақсыбеков, В.А. Лаптев, Б.А. Исаев, Б.М. Сапарбаев, A.F. Дунаев, Б.Ғ. Нұрпейiсов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года N 530"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2006 года N 1226
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года N 530".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года N 530
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года N 530 "Об образовании Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 620; 2002 г., N 6, ст. 36; 2003 г., N 34, ст. 332) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны:
Мамина                - акима города Астаны, заместителем
Аскара Узакпаевича      председателя
Коржову               - Министра финансов Республики
Наталью Артемовну       Казахстан
Школьника             - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича    Республики Казахстан
Супруна               - вице-министра экономики и бюджетного
Виктора Васильевича     планирования Республики Казахстан
Фомичева              - заместителя Управляющего делами
Сергея Васильевича      Президента Республики Казахстан;
строку:
"Омаров Кайсар        - председатель Комитета по делам
Оспанович               строительства Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Омаров Кайсар        - председатель Комитета по делам
Оспанович               строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан";
вывести из состава указанной комиссии: Шукеева У.Е., Джаксыбекова А.Р., Лаптева В.А., Исаева Б.А., Сапарбаева Б.М., Дунаева А.Г., Нурпеисова Б.Г.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Астана, Акорда, 2006 года
N