Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 және 2005 жылғы 28 шілдедегі N 786 қаулыларына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 1258 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
"Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының  23-1-бабы 1-тармағының 13) тармақшасын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Лицензиялауға жататын қызмет түрлеріне лицензиялар беруге өкілеттік берілген мемлекеттік органдардың (лицензиярлардың) тізбесінде:
реттік нөмірі 27-1-жолдың 3-бағаны мынадай мазмұндағы жаңа абзацтармен толықтырылсын:
"дене шынықтыру-сауықтыру және спорт қызметін жүзеге асыратын дене шынықтыру-сауықтыру, спорт клубтарының, орталықтардың, секциялардың және басқа да ұйымдардың қызметі;
бірінші, екінші және үшінші санаттағы спорт құрылыстарында дене шынықтыру-сауықтыру, спорт қызметтерін көрсету жөніндегі заңды және жеке тұлғалардың қызметі;
жергілікті қоғамдық бірлестіктердің, одақтардың, қауымдастықтардың (облыстық федерациялардың) дене шынықтыру және спорт саласында қызметтер көрсетуге байланысты қызметі";
реттік нөмірі 36-жолдың 3-бағанында "дене шынықтыру және спорт жөніндегі" деген сөздер ", дене шынықтыру және спорт саласында қызметтер көрсетуге байланысты" деген сөздермен ауыстырылсын;
2)  (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.11.09.  N 1063 (ресми жарияланған күнінен бастап жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 и от 28 июля 2005 года N 786
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1258. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В целях реализации подпункта 13) пункта 1 статьи 23-1 Закона Республики Казахстан "О физической культуре и спорте" от 2 декабря 1999 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 "О реализации Закона Республики Казахстан "О лицензировании" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515):
в Перечне государственных органов (лицензиаров), уполномоченных выдавать лицензии на виды деятельности, подлежащие лицензированию, утвержденном указанным постановлением:
графу 3 строки, порядковый номер 27-1, дополнить новыми абзацами следующего содержания:
"деятельность физкультурно-оздоровительных, спортивных клубов, центров, секций и других организаций, осуществляющих физкультурно-оздоровительную и спортивную деятельность;
деятельность юридических и физических лиц по оказанию физкультурно-оздоровительных, спортивных услуг на спортивных сооружениях первой, второй и третьей категорий;
деятельность местных общественных объединений, союзов, ассоциаций (областных федераций), связанная с оказанием услуг в сфере физической культуры и спорта";
в графе 3 строки, порядковый номер 36, слова "по физической культуре и спорту" заменить словами ", связанная с оказанием услуг в сфере физической культуры и спорта";
2)  (утратили силу постановлением Правительства РК от 9 ноября 2007 г. N  1063 (вводится в действие по истечении 21-го срока после официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан