"Қазаэронавигация" әуе жүрiсiн басқару, ұшуды радиотехникалық қамтамасыз етудiң жер үстiндегі құралдары мен электр байланысын техникалық пайдалану жөнiндегі республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 1285 Қаулысы
"Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың шаруашылық жүргiзуiндегi немесе жедел басқаруындағы мүлiктi, оның iшiнде жекешелендiруге жатпайтын мемлекеттiк меншiк объектiлерiн мүлiктiк жалға беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 7 наурыздағы N 336  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) "Қазаэронавигация" әуе жүрiсiн басқару, ұшуды радиотехникалық қамтамасыз етудiң жер үстiндегi құралдары мен электр байланысын техникалық пайдалану жөнiндегі республикалық мемлекеттік кәсiпорнының шаруашылық жүргiзуiндегi Алматы қаласы, Б.Майлин көшесi, 38 А мекен-жайында орналасқан, жалпы алаңы 1148 шаршы метр әкiмшiлiк ғимаратының үй-жайларын "Азаматтық авиация медициналық орталығы" еншiлес мемлекеттік кәсiпорнына мүлiктiк жалға берудi қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

Некоторые вопросы республиканского государственного предприятия по управлению воздушным движением, технической эксплуатации наземных средств радиотехнического обеспечения полетов и электросвязи "Казаэронавигация"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2006 года N 1285
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2001 года N 336 "Об утверждении Правил передачи в имущественный наем имущества, находящегося в хозяйственном ведении или оперативном управлении республиканских государственных предприятий, в том числе объектов государственной собственности, не подлежащих приватизации" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить передачу помещений общей площадью 1148 квадратных метров административного здания, расположенного по адресу: город Алматы, улица Б. Майлина, 38 А, находящегося в хозяйственном ведении Республиканского государственного предприятия по управлению воздушным движением, технической эксплуатации наземных средств радиотехнического обеспечения полетов и электросвязи "Казаэронавигация", в имущественный наем дочернему государственному предприятию "Медицинский центр гражданской авиации";
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан