Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 29 сәуiрдегі N 345 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1316 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "1997 жылғы 10 маусымдағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Әзiрбайжан Республикасының Үкiметi арасындағы Қазақстан Республикасы мен Әзiрбайжан Республикасы азаматтарының визасыз жол жүрулерi туралы келiсiмге хаттамаға қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 29 сәуiрдегi N 1345 қаулысына мынадай өзгерiс енгізiлсiн:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Әзiрбайжан Республикасындағы Төтенше және Өкiлеттi Елшiсi Андар Мәулешұлы Шоқпытовқа Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан қағидаттық сипаты жоқ өзгерiстер мен толықтырулар енгiзуге рұқсат бере отырып, 1997 жылғы 10 маусымдағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Әзiрбайжан Республикасының Үкiметi арасындағы Қазақстан Республикасы мен Әзiрбайжан Республикасы азаматтарының визасыз жол жүрулерi туралы келiсiмге хаттамаға қол қоюға өкілеттік берiлсiн".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2006 года N 345
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 1316
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2006 года  N 345 "О подписании Протокола к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о безвизовых поездках граждан Республики Казахстан и Азербайджанской Республики от 10 июня 1997 года" следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Уполномочить Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Азербайджанской Республике Шукпутова Андаря Маулешевича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Протокол к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о безвизовых поездках граждан Республики Казахстан и Азербайджанской Республики от 10 июня 1997 года, разрешив вносить в него изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан