Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 желтоқсандағы N 470р Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметі 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 175-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолдың төртінші абзацы "ақпарат көздеріне жазылу - жыл бойы." деген сөздерден кейін "Жылдың үздік салық төлеушісі" акциясын өткізу жөніндегі іс-шара." деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдың соңғы абзацы "Аумақтық органдарға ғимараттар сатып алу." деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулыға 188-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағаны "Жылу сорғыларын сатып алу, жеткізу және орнату." деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақтың түпкі нәтижесінде "технологиялық жабдықтарының" деген сөздерден кейін ", оның ішінде кростық үй-жайлардың" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2006 года N 470р
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующие дополнения:
1) в  приложении 175 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
абзац четвертый строки, порядковый номер 2, после слов "при применении трансфертных цен - в течение года." дополнить словами "Мероприятие по проведению акции "Лучший налогоплательщик года.";
последний абзац строки, порядковый номер 3, дополнить словами "Приобретение зданий для территориальных органов.";
2) в  приложении 188 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 1, дополнить словами "Приобретение, доставка и установка тепловых насосов.";
в конечном результате пункта 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы" после слов "всего технологического оборудования Здания." дополнить словами ", в том числе кроссовых помещений.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан