Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 8 мамырдағы N 436 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қаңтардағы N 5 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.01.2016 № 13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асырудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 8 мамырдағы N 436  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 19, 192-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген инвестициялық преференциялар берiлетiн экономикалық қызмет түрлерiнiң жалпы сыныптауыш сыныптары деңгейiндегi қызметтiң басым түрлерiнiң тiзбесiнде:
23-бөлiм мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
23.3
Ядролық материалдар өндiрiсi
23.30
Ядролық материалдар өндiрiсi
";
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген инвестициялық преференцияларды уәкiлеттi орган беретiн инвестициялардың ең жоғары көлемi және инвестициялық салық преференцияларының қолданылу мерзiмiнде:
"Кокс, мұнай өнiмдерi мен ядролық материалдар өндiру" деген бөлiм мынадай мазмұндағы үшiншi жолмен толықтырылсын:
"
Ядролық материалдар
өндiрiсi
".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа eнгізіледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
мiндетiн атқарушы

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2003 года N 436
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2007 года N 5. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 13
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.01.2016 № 13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2003 года  N 436 "О некоторых вопросах реализации Закона Республики Казахстан "Об инвестициях" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 19, ст. 192) следующие дополнения:
1) в перечне приоритетных видов деятельности на уровне классов общего классификатора видов экономической деятельности, по которым предоставляются инвестиционные преференции, утвержденном указанным постановлением:
раздел 23 дополнить строками следующего содержания:
"
23.3
Производство ядерных материалов
23.30
Производство ядерных материалов
";
2) в максимальных объемах инвестиций и сроках действия инвестиционных налоговых преференций, при которых инвестиционные преференции предоставляются уполномоченным органом, утвержденных указанным постановлением:
раздел "Производство кокса, нефтепродуктов и ядерных материалов" дополнить третьей строкой следующего содержания:
"
Производство ядерных
материалов
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан