Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 2 мамырдағы N 347 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 ақпандағы N 80 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк қоғамы директорлар кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 2 мамырдағы N 347 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Орынбаев                        - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы                  Президентiнiң Әкiмшiлiгi
Басшысының орынбасары"
деген жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2006 года N 347
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2007 года N 80. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года N 1048.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 .
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2006 года N 347 "О составе Совета директоров акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку:
"Орынбаев             - заместитель Руководителя
Ербол Турмаханович      Администрации Президента
Республики Казахстан"
исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан