Жердi суландыру және дренаж жүйелерiн жетiлдiру жобасы бойынша Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң қарызы шеңберiнде "Қарлығаш" шаруа қожалығына берiлген кредит бойынша борышты аудару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 ақпандағы N 128 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет кодексiнiң  186-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Жердi суландыру және дренаж жүйелерiн жетiлдiру жобасы бойынша Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң қарызы шеңберiнде "Қарлығаш" шаруа қожалығына берiлген кредит бойынша борышты "Алмас" шаруа қожалығына аудару жүзеге асырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiмен және "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" акционерлiк қоғамымен бiрлесiп, қолданыстағы заңнамаға сәйкес "Алмас" шаруа қожалығымен қосымша келiсiмдер жасассын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.04.29 N 465 Қаулысымен.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О переводе долга по кредиту, выданному крестьянскому хозяйству "Карлыгаш" в рамках займа Международного Банка Реконструкции и Развития по проекту усовершенствования ирригационной и дренажной систем
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2007 года N 128
В соответствии со  статьей 186 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Осуществить перевод долга по кредиту, выданному крестьянскому хозяйству "Карлыгаш" в рамках займа Международного Банка Реконструкции и Развития по проекту усовершенствования ирригационной и дренажной систем, на крестьянское хозяйство "Алмаз".
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с Министерством финансов Республики Казахстан и акционерным обществом "Компания по реабилитации и управлению активами" в соответствии с действующим законодательством заключить дополнительные соглашения с крестьянским хозяйством "Алмаз".
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 29.04.2011 № 465.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан