2007 жылы астықты мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 наурыздағы N 190 Қаулысы
Республиканың азық-түлiктiк қауiпсiздiгiн, жұмылдыру мұқтаждығын қамтамасыз ету, стратегиялық мәнi бар астық нарығын жедел реттеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. 2007 жылғы егiннiң астығын мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыруға арналған бюджет қаражатының сомасы:
көктемгi-жазғы қаржыландыру арқылы 3892000000 (үш миллиард сегiз жүз тоқсан екi миллион) теңге мөлшерiнде;
күзгi кезеңде астықты мемлекеттiк сатып алуға 2316382000 (екi миллиард үш жүз он алты миллион үш жүз сексен екi мың) теңге мөлшерiнде белгіленсiн.
Көктемгi-жазғы кезеңде астықты мемлекеттiк сатып алуға пайдаланылмаған ақша қаражаты күзгi кезеңде астықты мемлекеттiк сатып алуға пайдаланылады.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi А.С.Есiмовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках зерна в 2007 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2007 года N 190
В целях обеспечения продовольственной безопасности, мобилизационных нужд республики, оперативного регулирования рынка зерна, имеющего стратегическое значение, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сумму бюджетных средств на осуществление государственных закупок зерна урожая 2007 года:
посредством весенне-летнего финансирования в размере 3892000000 (три миллиарда восемьсот девяносто два миллиона) тенге;
на государственные закупки зерна в осенний период в размере 2316382000 (два миллиарда триста шестнадцать миллионов триста восемьдесят две тысячи) тенге.
Денежные средства, не использованные на государственные закупки зерна в весенне-летний период, используются на государственные закупки зерна в осенний период.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Есимова А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан