Қазақстан Республикасында дене шынықтыру және спортты дамытудың 2007-2011 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2007-2009 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 наурыздағы N 209 Қаулысы
"Қазақстан Республикасында дене шынықтыру және спортты дамытудың 2007-2011 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 230 Жарлығын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасында дене шынықтыру және спортты дамытудың 2007-2011 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2007-2009 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Жоспарды орындауға жауапты орталық және жергiлiктi атқарушы органдар мен мүдделi ұйымдар:
1) Жоспардың тиiсiнше және уақтылы орындалуын қамтамасыз етсiн;
2) жылына екi рет 10 қаңтарға және 10 шiлдеге қарай Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгiне Жоспардың орындалу барысы туралы ақпарат ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi жылына екi рет 25 қаңтарға және 25 шiлдеге қарай Қазақстан Республикасының Үкiметiне Жоспардың орындалу барысы туралы жиынтық ақпарат ұсынсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгiне жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 19 наурыздағы
N 209 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасында дене шынықтыру және спортты
дамытудың 2007-2011 жылдарға арналған мемлекеттiк
бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2007-2009 жылдарға
арналған iс-шаралар жоспары
Ескерту. Жоспарға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.11.10 N 1803 Қаулысымен.
Р/
с
N
Іс-шаралар
Аяқталу
нысаны
Орында-
луына
жауапты-
лар
Орындалу
мерзімі
Болжа-
натын
шығыс-
тар,
мың
теңге
Қаржы-
ландыру
көздері
1
2
3
4
5
6
7
1. Саланың нормативтік құқықтық базасын жетілдіру
1.1.
Дене шынық-
тыру мен
спорттың
нормативтiк
құқықтық
базасын
жетiлдiру
жөнiндегi
жұмысты
жалғастыру
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
Талап
етіл-
мейді
1.2.
Спорт түрлерi
бойынша спорт
клубтарының
қызметiн
ұйымдастыру
жөнiнде
әдiстемелiк
ұсынымдар
әзiрлеу
Әдістеме-
лік
ұсынымдар
ТСМ,
Біліммині
2007
жылғы
20
желтоқ-
санға
дейін
Талап
етіл-
мейді
1.3.
Дәрiгерлiк
дене шынық-
тыру диспан-
серлерiнiң
қызметiн
ұйымдастыру
жөнiнде
әдiстемелiк
ұсынымдар
әзiрлеу
Әдістеме-
лік
ұсынымдар
ДСМ, ТСМ
2007
жылғы
20
желтоқ-
санға
дейін
Талап
етіл-
мейді

Об утверждении Плана мероприятий на 2007-2009 годы по реализации Государственной программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2007-2011 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2007 года N 209
В целях реализации  Указа Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2006 года N 230 "О Государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2007-2011 годы" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий на 2007-2009 годы по реализации Государственной программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2007-2011 годы (далее - План).
2. Центральным и местным исполнительным органам ответственным за выполнение Плана и иным организациям:
1) обеспечить надлежащее и своевременное исполнение Плана;
2) представлять в Министерство туризма и спорта Республики Казахстан информацию о ходе выполнения Плана два раза в год, к 10 января и 10 июля.
3. Министерству туризма и спорта Республики Казахстан представлять два раза в год, к 25 января и 25 июля, сводную информацию о ходе выполнения Плана в Правительство Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство туризма и спорта Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
19 марта 2007 года N 209
План мероприятий
на 2007-2009 годы по реализации Государственной программы
развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан
на 2007-2011 годы
Сноска. План мероприятий с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 10.11.2009 № 1803.
N
п/п
Мероприятия
Форма
завершения
Ответ-
ственные
за
испол-
нение
Срок
испол-
нения
Предпо-
лагаемые
расходы,
тыс.
тенге
Источ-
ники
финан-
сиро-
вания
1
2
3
4
5
6
7
1. Совершенствование нормативной правовой базы отрасли
1.1.
Продолжить
работу по
совершенство-
ванию норма-
тивной право-
вой базы
физической
культуры и
спорта
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
25
января,
25
июля
еже-
годно
Не
тре-
бует-
ся
1.2.
Разработать
методические
рекомендации
по организации
деятельности
спортивных
клубов по
видам спорта
Методи-
ческие
рекомен-
дации
МТС,
МОН
До 20
декабря
2007
года
Не
тре-
бует-
ся
1.3.
Разработать
методические
рекомендации
по организации
деятельности
врачебно-
физкультурных
диспансеров
Методи-
ческие
рекомен-
дации
МЗ,
МТС
До 20
декабря
2007
года
Не
тре-
бует-
ся

2. Материалдық-техникалық базаны нығайту және дамыту
2.1.
Аудан
орталықта-
рында,
республикалық
және облыс-
тық маңызы
бар қалаларда
үлгiдегi дене
шынықтыру-
сауықтыру
кешендерiн
салуды
қамтамасыз
ету
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
(жинақ-
тау),
ҚІжТКША,
Павлодар,
Оңтүстік
Қазақстан
облыста-
рының
әкімдері
жыл сайын
25
қаңтар
2008 -
1612930*
2009 -
1060000*
2007 -
185000
2008 -
117500*
2009 -
50000*
Респу-
бликалық
бюджет
Жергі-
лікті
бюджет
2.2.
Мыналарды
салуды
қамтамасыз
ету:
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
(жинақ-
тау),
Ақмола
және
Алматы
облыста-
рының
әкімдері
2.2.1
Алматы
облысында
Олимпиадалық
даярлаудың
республикалық
спорттық
базасы;
жыл сайын
25
қаңтар

2. Укрепление и развитие материально-технической базы
2.1.
Обеспечить
строительство
типовых физ-
культурно-
оздоровитель-
ных комплексов
в районных
центрах,
городах рес-
публиканского
и областного
значения
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
АДСиЖКХ,
акимы
Павло-
дарской,
Южно-
Казах-
станской
областей
25
января
еже-
годно
2008 -
1612930*
2009 -
1060000*
2007 -
185000
2008 -
117500*
2009 -
50000*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
Местные
бюджеты
2.2.
Обеспечить
строительство:
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
акимы
Акмо-
линской
и Алма-
тинской
областей
2.2.1.
республикан-
ской спортив-
ной базы
Олимпийской
подготовки
в Алматинской
области;
25
января
еже-
годно

2007 -
2000000
2008 -
5302765*
2009 -
3000000*
Респу-
бликалық
бюджет
2.2.2
Ақмола
облысының
Щучье
қаласында
республикалық
шаңғы базасы;
жыл сайын
25
қаңтар
2007 -
1000000
2008 -
2992880*
2009 -
2700000*
Респу-
бликалық
бюджет
2.3
Алматы
қаласында
2011 жылғы
қысқы Азия
ойындарын
өткiзу үшiн
мынадай спорт
объектiлерiн
салуды
қамтамасыз
ету:
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
(жинақ-
тау),
Алматы
қаласының
әкімі
жыл сайын
25
қаңтар
2.
3.
1
15 мың
көрерменге
арналған
әмбебап
спорт сарайы;
2008 -
9457006*
2009 -
9476032*
Респу-
бликалық
бюджет

2007 -
2000000
2008 -
5302765*
2009 -
3000000*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
2.2.2.
республикан-
ской лыжной
базы в городе
Щучинске
Акмолинской
области
25
января
еже-
годно
2007 -
1000000
2008 -
2992880*
2009 -
2700000*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
2.3.
Обеспечить
строительство
спортивных
объектов для
проведения
зимних
Азиатских
игр 2011 года
в городе
Алматы:
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
аким
города
Алматы
25
января
еже-
годно
2.3.1.
универсального
дворца спорта
на 15 тыс.
зрителей;
2008 -
9457066*
2009 -
9476032*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет

2.3.2
шаңғы
трамплиндерi
(К-90, К-120
кешенi;
2008 -
2921000*
2009 -
1524000*
Респу-
бликалық
бюджет
2.3.3
шаңғы
стадионы;
2008 -
635000*
2009 -
635000*
Респу-
бликалық
бюджет
2.3.4
биатлонға
арналған
стадион;
2008 -
889000*
2009 -
762000*
Респу-
бликалық
бюджет
2.3.5
тау шаңғысы
базасы;
Инвести-
циялар
есебінен
2.3.6
Олимпиадалық
қалашық
Инвести-
циялар
есебінен
2.4
Алматы
қаласында
2011 жылғы
қысқы Азия
ойындарын
өткiзуге
арналған
объектiлердi
қайта
жаңартуды
қамтамасыз
ету:
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
(жинақ-
тау),
Алматы
қаласының
әкімі
жыл сайын
25
қаңтар
2.4.1
Балуан Шолақ
атындағы
спорт сарайы;
2008 -
190500*
2009 -
190500*
Респу-
бликалық
бюджет
2.4.2
"Медеу" спорт
кешенi
2008 -
2440000*
2009 -
1370000*
Респу-
бликалық
бюджет
2.5
Қазақстан
өңiрлерiнде
мынадай спорт
объектiлерiн
салуды
қамтамасыз
eту:
ТСМ-ге
ақпарат
Алматы,
Қараған-
ды,
Шығыс
Қазақс-
тан, Солтүстік
Қазақ-
стан,
Павлодар
облыста-
рының
әкімдері
2.5.1
Алматы
облысының
Талдықорған
қаласында
ипподром
салуды аяқтау
жыл сайын
10
қаңтар

2.3.2.
комплекса
лыжных
трамплинов
(К-90, К-120);
2008 -
2921000*
2009 -
1524000*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
2.3.3.
лыжного
стадиона;
2008 -
635000*
2009 -
635000*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
2.3.4.
стадиона для
биатлона;
2008 -
889000*
2009 -
762000*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
2.3.5.
горнолыжной
базы;
За счет
инвес-
тиций
2.3.6.
Олимпийской
деревни;
За счет
инвес-
тиций
2.4.
Обеспечить
реконструкцию
объектов для
проведения
зимних Азиат-
ских игр 2011
года в городе
Алматы:
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
аким
города
Алматы
25
января
еже-
годно
2.4.1.
Дворца спорта
имени Балуана
Шолака
2008 -
190500*
2009 -
190500*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
2.4.2.
Спортивного
комплекса
"Медео"
2008 -
2440000*
2009 -
1370000*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
2.5.
Обеспечить
строительство
спортивных
объектов в
регионах
Казахстана:
Информация
в МТС
Акимы
Алматин-
ской,
Караган-
динской
Восточно-
Казах-
станской,
Северо-
Казах-
станской,
Павлодар-
ской
областей
2.5.1.
завершить
строительство
ипподрома
в городе
Талдыкорган
Алматинской
области;
10
января
еже-
годно

2007 -
15000
2009 -
20000*
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
2.5.2
Қарағанды
қаласында
Олимпиада
резервiн
даярлау
орталығының
жүзу бассей-
нiн салу
жыл сайын
10
қаңтар
2007 -
20000
2008 -
50000*
2009 -
55000*
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
2.5.3
Шығыс
Қазақстан
облысы
Глубокое
ауданының
Глубокое
кентiнде
стадион салу
жыл сайын
10
қаңтар
2007 -
14000
2008 -
22000*
2009 -
26000*
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
2.5.4
Шығыс
Қазақстан
облысы Аягөз
қаласында
күрес залын
салуды аяқтау

2007 -
15000
2009 -
20000*
Местные
бюджеты
2.5.2.
строительство
плавательного
бассейна
Центра
подготовки
олимпийского
резерва
в городе
Караганде;
10
января
еже-
годно
2007 -
20000
2008 -
50000*
2009 -
55000*
Местные
бюджеты
2.5.3.
строительство
стадиона
в поселке
Глубокое
Глубоковского
района
Восточно-
Казахстанской
области;
10
января
еже-
годно
2007 -
14000
2008 -
22000*
2009 -
26000*
Местные
бюджеты
2.5.4.
завершение
строительства
борцовского
зала в городе
Аягоз Восточно-
Казахстанской
области;
10
января

2008
жылғы
10
қаңтар
2007 -
19050
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
2.5.5
Солтүстiк
Қазақстан
облысы Ақжар
ауданының
Талшық
ауылында
стадион салу
2008
жылғы
10
қаңтар
2007 -
50000
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
2.5.6
Павлодар
қаласының
орталық
стадионында
жасанды көсемi бар
қыздырылатын
футбол алаңын
(100м* 70м)
салу
2008
жылғы
10
қаңтар
2007 -
130000
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
2.5.7
Павлодар
облысы
Шарбақты
ауданының
Шарбақты
ауылында
спорт кешенін
салу
10
қаңтар
жыл сайын
2007 -
50000
2008 -
350000*
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
2.5.8
Павлодар
облысы Қашыр
ауданының
Қашыр
ауылында
шайбалы
хоккей
ойынына
арналған
спорт кешенiн
салу
2008
жылғы
10
қаңтар
2007 -
15000
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
3. Саланы білікті мамандармен қамтамасыз ету
3.1.
Спорт
саласында
кәсiби орта
бiлiмдi
мамандар
даярлауды
жетiлдiру
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -
139195
2008 -
147547*
2009 -
156400*
Респу-
бликалық
бюджет
3.2.
Дене
шынықтыру
және спорт
саласындағы
мамандар үшiн
бiлiктiлiгiн
арттыру
орталықтарын
құру туралы
ұсыныс енгiзу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ұсыныс
ТСМ
2007
жылғы
25
желтоқ-
санға
дейін
Талап
етілмей-
ді
3.3.
Бейiмдiк дене
шынықтыру
курсын
зерделеу
бойынша дене
шынықтыру
мамандарын
даярлауға
арналған оқу
бағдарлама-
ларын әзiрлеу
жөнiнде
ұсыныс енгiзу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ұсыныс
Білімми-
ні, ДСМ
2009
жылғы
2 тоқсан
Талап
етілмей-
ді
4. Ғылыми-әдістемелік және медициналық қамтамасыз ету
4.1.
Жоғары
жетiстiктер
спорты
саласындағы
қолданбалы
ғылыми
зерттеулер
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -
40000
2008 -
42400*
2009 -
44944
Респу-
бликалық
бюджет
4.2.
Жоғары
жетiстiктер
спорты
проблемалары
жөнiндегi
ғылыми-
зерттеу
институтын
құру туралы
ұсыныс енгiзу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ұсыныс
ТСМ,
Біліммині
2008
жылғы
20
желтоқ-
санға
дейін
Талап
етілмей-
ді
4.3.
Қазақстан
Республикасы
Туризм және
спорт
министрлiгi
Спорт
комитетiнiң
"Спортшылар-
дың допингке
қарсы
зертханасы"
республикалық
мемлекеттiк
қазыналық
кәсiпорнын
аккредиттеу
және
жетiлдiру
жөнiндегi
жұмысты
жалғастыру
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -
50246
2008 -
53260*
2009 -
56456*
Респу-
бликалық
бюджет
4.4.
Спортшыларды
диспансер-
леудi, оқу-
жаттығу
үдерiсiн
медициналық
қамтамасыз
етудi, спорт-
тық жарақат-
танушылықтың
алдын алуды,
спортшыларды
емдеу мен
қалпына
келтiрудi,
оларды дәру-
мендермен,
медициналық-
биологиялық
және қалпына
келтiру
препарат-
тарымен
қамтамасыз
етудi жүргiзу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
(жинақ-
тау), ДСМ
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -
119723
2008 -
126906*
2009 -
134000*
Респуб-
ликалық
бюджет
4.5.
Балалар мен
жасөспiрiмдер
спорт мектеп-
терiне
арналған
спорт
түрлерiнен
спортшылар
даярлаудың
әдiстемелiк
құралдары мен
бағдарлама-
ларын әзiрлеу
және басып
шығару
ТСМ-ге
ақпарат
Оңтүстік
Қазақстан
облысының
және
Алматы
қаласының
әкімдері
жыл сайын
10
қаңтар,
10 шілде

2008
года
2007 -
19050
Местные
бюджеты
2.5.5.
строительство
стадиона в
селе Талшык
Акжарского
района Северо-
Казахстанской
области;
10
января
2008
года
2007 - 50000
Местные
бюджеты
2.5.6.
строительство
футбольного
поля с
искусственным
покрытием с
подогревом
(110м*70м) на
центральном
стадионе в
городе
Павлодаре;
10
января
2008
года
2007 -
130000
Местные
бюджеты
2.5.7.
строительство
спортивного
комплекса в
селе Шарбакты
Щербактинского
района
Павлодарской
области;
10
января
еже-
годно
2007 -
50000
2008 -
350000*
Местные
бюджеты
2.5.8.
строительство
спортивного
комплекса для
игры в хоккей
с шайбой в
селе Кашыр
Качирского
района
Павлодарской
области
10
января
2008
года
2007 -
15000
Местные
бюджеты
3. Обеспечение отрасли квалифицированными специалистами
3.1.
Совершенство-
вать
подготовку
специалистов
со средним
профессиональ-
ным образова-
нием в области
спорта
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
25
января,
25 июля
еже-
годно
2007 -
139195
2008 -
147547*
2009 -
156400*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
3.2.
Внести
предложение
о создании
центров
повышения
квалификации
для специалис-
тов отрасли
физической
культуры и
спорта
Предложение
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
до 25
декабря
2007
года
Не
тре-
бует-
ся
3.3.
Внести
предложение
по разработке
учебных прог-
рамм для
подготовки
специалистов
физической
культуры по
изучению курса
адаптивной
физической
культуры
Предло-
жение в
Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МОН,
МЗ
II
квартал
2009
года
Не
тре-
бует-
ся
4. Научно-методическое и медицинское обеспечение
4.1.
Прикладные
научные иссле-
дования в
области спорта
высших дости-
жений
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
25
января,
25
июля
еже-
годно
2007 -
40000
2008 -
42400*
2009 -
44944*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
4.2.
Внести
предложение
о создании
научно-иссле-
довательского
института по
проблемам
спорта высших
достижений
Предложение
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС,
МОН
до 20
декабря
2008
года
Не
тре-
бует-
ся
4.3.
Продолжить
работу по
аккредитации
и совершенст-
вованию
деятельности
Республикан-
ского госу-
дарственного
казенного
предприятия
"Антидопин-
говая"
лаборатория
спортсменов
Комитета по
спорту
Министерства
туризма и
спорта
Республики
Казахстан
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
25
января,
25 июля
еже-
годно
2007 -
50246
2008 -
53260*
2009 -
56456*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
4.4.
Проведение
диспансериза-
ции спортсме-
нов, медицин-
ского обеспе-
чения учебно-
тренировочного
процесса,
профилактики
спортивного
травматизма,
лечения и
восстановления
спортсменов,
обеспечения их
витаминными,
медико-биоло-
гическими и
восстанови-
тельными
препаратами
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
МЗ
25
января,
25
июля
еже-
годно
2007 -
119723
2008 -
126906*
2009 -
134000*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
4.5.
Разработать и
издать методи-
ческие пособия
и программы
подготовки
спортсменов
по видам спор-
та для
детско-
юношеских
спортивных
школ
Информация
в МТС
Акимы
Южно-
Казах-
станской
области
и города
Алматы
10
января,
10 июля
еже-
годно

2007 -
1 400
2008 -
1 400*
2009 -
1 100*
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
5. Дене шынықтыру және спортты дамыту арқылы салауатты өмiр
салты қағидаттарын орнықтыру
5.1. Мектепке дейiнгi және мектеп жасындағы балалардың дене
тәрбиесiн жетiлдiру
5.1.1
Мектепке
дейiнгi
балалардың
дене тәрбиесi
жөнiнде ата-
аналарға
арналған
әдiстемелiк
құралдар мен
ұсынымдар
әзірлеу
Әдістеме-
лік
құралдар
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
мен
Алматы
қаласының
әкімдері
жыл сайын
20
желтоқ-
санға
дейін
2007 -
900
2008 -
1 900*
2009 -
900*
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
5.1.2
Жалпы бiлiм
беру мектеп-
терде бөлек
оқытуға дене
шынықтыруды
үш сабаққа
және жеке
оқытуға
көшiрудi
қамтамасыз
eту
ТСМ-ге
ақпарат
Батыс
Қазақстан
облысының
әкімі,
Біліммині
жыл сайын
10
қаңтар,
10 шілде
2007 -
488170
2008 -
488170*
2009 -
488170*
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
5.1.3
Жалпы бiлiм
беретiн
мектептерде,
орта және
жоғары
кәсiптiк
бiлiм беру
ұйымдарында
денсаулығы
бойынша
арнаулы
медициналық
топқа жатқы-
зылған бала-
лармен дене
шынықтыру
сабақтарын
өткiзу үшiн
жағдай жасау
ТСМ-ге
ақпарат
Батыс
Қазақс-
тан,
Маңғыс-
тау,
Оңтүстік
Қазақстан
облыста-
рының
әкімдері,
Біліммині
жыл сайын
10
қаңтар,
10 шілде
2007 -
48898
2008 -
46234*
2009 -
47770*
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
5.1.4
Балалар мен
жасөспірімдер
клубтарын құ-
ру арқылы
дене шынықты-
руды ұйымдас-
тырудың мек-
тептен тыс
нысандарын
жетілдіру
ТСМ-ге
ақпарат
Маңғыс-
тау
облысының
және
Алматы
қаласының
әкімдері,
Біліммині
жыл сайын
10
қаңтар,
10 шілде
2007 -
18 000
2008 -
20 000*
2009 -
21 000*
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
5.1.5
Оқытудың
ұзартылған
күнiмен және
тереңдетiлген
оқу-жаттығу
үдерiсiмен
спорт түрлерi
бойынша
маманданды-
рылған
сыныптар
қызметiн
ұйымдастыру
жөнiнде
әдiстемелiк
ұсынымдар
әзiрлеу
Әдістеме-
лік
ұсынымдар
Білім-
мині, ТСМ
2008
жылғы 2
тоқсан
Талап
етілмей-
ді
5.2. Жоғары және орта арнаулы оқу орындары студенттерi мен
оқушыларының дене тәрбиесi
5.2.1
Студенттiк
"Сұңқар" дене
шынықтыру-
спорт қоғамын
құру
мәселесiн
пысықтау
ТСМ-ге
ақпарат
Біліммині
2008
жылғы
10
қаңтар
Талап
етілмей-
ді
5.3. Әскери қызметшiлердiң, құқық қорғау органдары мен күш
құрылымдарының дене тәрбиесi дайындығы
5.3.1
Қарулы күштер
жеке
құрамының,
құқық қорғау
органдары мен
күш құрылым-
дары қызмет-
керлерiнiң
дене тәрбиесi
бағдарлама-
ларын әзiрлеу
ТСМ-ге
ақпарат
Қорғаныс-
мині, ІІМ
2008
жылғы
10
қаңтар
Талап
етілмей-
ді
5.3.2
Дене
жаттығулары-
ның әскери
қолданбалы
және кәсiби
қолданбалы
кешендерiн
әзiрлеу және
енгiзу
ТСМ-ге
ақпарат
Қорғаныс-
мині, ІІМ
2007
жылғы
20
желтоқсан
Талап
етілмей-
ді
5.4. Халық арасындағы дене тәрбиесi
5.4.1
Халықтың
барлық жас
топтары үшiн
ұлттық және
бұқаралық
спорт түрлерi
бойынша
жарыстар
өткiзу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -
52 007
2008 -
55 127*
2009 -
58 435*
Респу-
бликалық
бюджет
5.4.2
Ведомстволық
спорт
қоғамдарын
құру туралы
ұсыныстар
енгiзу
ТСМ-ге
ұсыныс
Мемлекет-
тік
органдар
мен мүд-
делі
ұйымдар

2007 -
1400
2008 -
1400*
2009 -
1100*
Местные
бюджеты
5. Утверждение принципов здорового образа жизни
посредством развития физической культуры и спорта
5.1. Совершенствование физического воспитания детей
дошкольного и школьного возрастов
5.1.1.
Разработка
методических
пособий и
рекомендаций
для родителей
по физическому
воспитанию
детей
дошкольного
возраста
Методи-
ческие
пособия
Акимы
Южно-
Казах-
станской
области
и города
Алматы
до 20
декабря
еже-
годно
2007 -
900
2008 -
1900*
2009 -
900*
Местные
бюджеты
5.1.2.
Обеспечить
переход обще-
образователь-
ных школ на
три урока
физической
культуры
и раздельного
обучения
Информация
в МТС
Аким
Западно-
Казах-
станской
области,
МОН
10
января,
10 июля
еже-
годно
2007 -
488170
2008 -
488170*
2009 -
488170*
Местные
бюджеты
5.1.3.
Создание
условий для
проведения
занятий по
физическому
воспитанию
с детьми,
отнесенными
по состоянию
здоровья к
специальной
медицинской
группе в обще-
образователь-
ных школах,
организациях
среднего и
высшего про-
фессионального
образования
Информация
в МТС
Акимы
Западно-
Казах-
станской,
Мангис-
тауской,
Южно-
Казах-
станской
областей,
МОН
10
января,
10 июля
еже-
годно
2007 -
48898
2008 -
46234*
2009 -
47770*
Местные
бюджеты
5.1.4.
Совершенство-
вание вне-
школьной формы
организации
физической
детско-
юношеских
клубов
Информация
в МТС
Акимы
Мангис-
тауской
области
и города
Алматы,
МОН
10
января,
10 июля
еже-
годно
2007 -
18000
2008 -
20000*
2009 -
21000*
Местные
бюджеты
5.1.5.
Разработать
методические
рекомендации
по организации
деятельности
специализиро-
ванных классов
по видам
спорта с прод-
ленным днем
обучения и
углубленным
учебно-трени-
ровочным про-
цессом
Методи-
ческие
рекомен-
дации
МОН,
МТС
II
квартал
2008
года
Не
тре-
бует-
ся
5.2. Физическое воспитание студентов и учащихся
в высших и средних специальных учебных заведениях
5.2.1.
Проработать
вопрос созда-
ния студен-
ческого
физкультурно-
спортивного
общества
"Сункар"
Информация
в МТС
МОН
10
января
2008
года
Не
тре-
бует-
ся
5.3. Физическая подготовка военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и силовых структур
5.3.1.
Разработать
программы
физического
воспитания
личного соста-
ва вооруженных
сил, сотруд-
ников право-
охранительных
органов и
силовых
структур
Информация
в МТС
МО,
МВД
10
января
2008
года
Не
тре-
бует-
ся
5.3.2.
Разработать и
внедрить
военно-прик-
ладные и про-
фессионально-
прикладные
комплексы
физических
упражнений
Информация
в МТС
МО,
МВД
20
декабря
2007
года
Не
тре-
бует-
ся
5.4. Физическая культура среди населения
5.4.1.
Проведение
соревнований
по националь-
ным и массовым
видам спорта
для всех воз-
растных групп
населения
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
25
января,
25 июля
еже-
годно
2007 -
52007
2008 -
55127*
2009 -
58435*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
5.4.2.
Внести
предложение
о создании
ведомственных
спортивных
обществ
Предложения
в МТС
Государ-
ственные
органы и
заинтере-
сованные
органи-
зации
до 20
декабря

2009
жылғы
20
желтоқ-
санға
дейін
Талап
етілмей-
ді
5.5. Мүгедектер арасындағы дене тәрбиесi және спорт
5.5.1
Дене
шынықтыру
және спорт
өмiрiне
мүгедектердi
тарту
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
(жинақ-
тау),
ДСМ,
Алматы,
Шығыс
Қазақс-
тан,
Қостанай,
Маңғыс-
тау,
Оңтүстiк
Қазақстан
облыста-
рының
және
Алматы
қаласының
әкiмдерi
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -
86 659
2008 -
97 984
2009 -
104429*
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
6. Спорт резервiн және халықаралық дәрежедегi спортшыларды
даярлау
6.1
Мектеп
жасындағы
балалардың
8 %-ының
оларда
шұғылдануын
қамтамасыз
ету үшiн
балалар мен
жасөспiрiмдер
спорт мектеп-
терiнiң және
олимпиадалық
резерв
мектептерiнiң
желiсiн
кеңейту және
дамыту
жөнiндегi
жұмысты
жалғастыру
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
(жинақ-
тау),
Батыс
Қазақс-
тан,
Шығыс
Қазақс-
тан,
Жамбыл,
Қызылор-
да,
Қостанай,
Павлодар,
Оңтүcтiк
Қазақс-
тан,
Қарағанды
облыста-
рының
және
Астана
қаласының
әкiмдерi
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -
9394243
2008 -
9597122*
2009 -
11545703*
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
6.2.
Өңiрлерде
спортта
дарынды
балаларға
арналған
мектеп-
интернаттарды
дамытуды
қамтамасыз
ету
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
(жинақ-
тау),
Батыс
Қазақс-
тан,
Жамбыл,
Қызылор-
да,
Маңғыс-
тау,
Павлодар,
Қарағанды
облыста-
рының
әкiмдерi
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -
3772000
2008 -
3802514*
2009 -
4128926*
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
6.3.
Олимпиада
резервiн
даярлаудың
өңiрлiк
орталықтары-
ның дамуын
қамтамасыз
ету
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
(жинақ-
тау),
Батыс
Қазақс-
тан,
Жамбыл,
Қызылор-
да,
Қостанай,
Маңғыс-
тау,
Қарағанды
облыста-
рының
әкiмдерi
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -
1043678
2008 -
1253668*
2009 -
1540464*
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
6.4
Маманданды-
рылған 4
олимпиадалық
даярлау
орталықтарын
(бокс,
велосипед
спорты, ауыр
атлетика,
күрес) құру
және олардың
жұмыс iстеуi
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -
706275
2008 -
755714*
2009 -
808614*
Респу-
бликалық
бюджет
6.5.
Алматы,
Астана,
Өскемен
қалаларында
қысқы және
жазғы спорт
түрлерi
бойынша
олимпиадалық
даярлау
орталықтарын
дамыту
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -
7260696
2008 -
770297*
2009 -
816515*
Респу-
бликалық
бюджет
6.6.
Республикалық
кешендi
спорттық
iс-шаралар
өткiзудi
қамтамасыз
ету:
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
(жинақ-
тау),
облыстар-
дың және
Астана
мен Алма-
ты қала-
ларының
әкімдері
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
6.6.1
Қазақстан
Республика-
сының 2-шi
жазғы
спартакиада-
сы;

2009
года
Не
тре-
бует-
ся
5.5. Физическая подготовка и спорт среди инвалидов
5.5.1.
Вовлечение в
физкультурно-
спортивную
жизнь
инвалидов
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
МЗ,
акимы
Алма-
тинской,
Восточно-
Казах-
станской,
Костанай-
ской,
Мангис-
тауской,
Южно-
Казах-
станской
областей
и города
Алматы
25
января,
25 июля
еже-
годно
2007 -
86659
2008 -
97984*
2009 -
104429*
Местные
бюджеты
6. Подготовка спортивного резерва
и спортсменов международного класса
6.1.
Продолжить
работу по
расширению
сети и
развитию
детско-
юношеских
спортивных
школ и школ
олимпийского
резерва с
целью
обеспечения
в них
занимающихся
до 8 % детей
школьного
возраста
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
акимы
Западно-
Казах-
станской,
Восточно-
Казах-
станской,
Жамбыл-
ской,
Кызылор-
динской,
Коста-
найской,
Павло-
дарской,
Южно-
Казах-
станской,
Караган-
динской
областей
и городов
Астаны,
Алматы
25
января,
25 июля
еже-
годно
2007 -
9394243
2008 - 9597122*
2009 - 11545703*
Местные
бюджеты
6.2.
Обеспечить
развитие школ-
интернатов
для одаренных
в спорте детей
в регионах
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
акимы
Западно-
Казах-
станской,
Жамбыл-
ской,
Кызылор-
динской,
Манги-
стауской,
Павлодар-
ской,
Караган-
динской
областей
25
января,
25 июля ежегодно
2007 -
3772000
2008 -
3802514*
2009 -
4128926*
Местные бюджеты
6.3.
Обеспечить
развитие
региональных
Центров
подготовки
олимпийского
резерва
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
акимы
Западно-
Казах-
станской,
Жамбыл-
ской,
Кызылор-
динской,
Коста-
найской,
Мангис-
тауской,
Караган-
динской
областей
25
января,
25
июля
еже-
годно
2007 -
1043678
2008 -
1253668*
2009 -
1540464*
Местные
бюджеты
6.4.
Создание и
функциониро-
вание 4-х
специализиро-
ванных центров
олимпийской
подготовки
(бокс, вело-
спорт, тяжелая
атлетика,
борьба)
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
25
января,
25
июля
еже-
годно
2007 -
706275
2008 -
755714*
2009 -
808614*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.5.
Развитие цент-
ров олимпийс-
кой подготовки
по зимним и
летним видам
спорта в горо-
дах Алматы,
Астана, Усть-
Каменогорск
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
25
января,
25
июля
еже-
годно
2007 -
726696
2008 -
770297*
2009 -
816515*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.6.
Обеспечить
проведение
республикан-
ских комплекс-
ных спортивных
мероприятий:
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
акимы
областей
и городов
Астаны,
Алматы
25
января,
25 июля
еже-
годно
6.6.1.
2-х летней
Спартакиады
Республики
Казахстан;

2007 -
28 960
Респу-
бликалық
бюджет
6.6.2
Қазақстан
Республика-
сының 1-шi
қысқы жастар
ойындары;
2007 -
6 980
Респу-
бликалық
бюджет
6.6.3
Қазақстан
Республика-
сының
паралимпиа-
далық
ойындары;
2007 -
10 000
Респу-
бликалық
бюджет
6.6.4
Қазақстан
Республикасы
спорт
ардагерлерi-
нiң 3-шi
спартакиада-
сы;
2008 -
7473*
Респу-
бликалық
бюджет
6.7
Қазақстан
құрама
командалары-
ның даярлығы
және олардың
мыналарға
қатысуын
қамтамасыз
ету:
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
(жинақ-
тау),
облыстар-
дың және
Астана
мен Алма-
ты қала-
ларының
әкімдері
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
6.7.1
Чанг Чун
қаласындағы
(Қытай)
6-қысқы Азия
ойындарына;

2007 -
28960
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.6.2.
1-х зимних
Молодежных игр
Республики
Казахстан;
2007 -
6980
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.6.3.
Паралимпийских
игр Республики
Казахстан;
2007 -
10000
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.6.4.
3-й Спартакиа-
ды ветеранов
спорта
Республики
Казахстан;
2008 -
7473*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.7.
Обеспечить
подготовку и
участие
сборных команд
Казахстана в:
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
(созыв),
акимы
областей,
городов
Астаны
и Алматы
25
января,
25 июля
еже-
годно
6.7.1.
6-х зимних
Азиатских
играх в
городе Чанг
Чуне (Китай);

2007 -
71940
Респу-
бликалық
бюджет
6.7.2
Ташкент
қаласында
(Өзбекстан)
7-шi Орталық
Азия
ойындарына;
2007 -
6 084
Респу-
бликалық
бюджет
6.7.3
ТМД-ға
қатысушы
мемлекеттер-
дiң
халықаралық
спорт
ойындарына;
2007 -
2 200
2009 -
2 464
Респу-
бликалық
бюджет
6.7.4
Пекин
қаласындағы
(Қытай) XXIX
Олимпиада
ойындарына;
2008 -
117374*
Респу-
бликалық
бюджет
6.7.5
Жазғы
паралимпиа-
далық
ойындарға
(Қытай)
2008 -
15 222*
Респу-
бликалық
бюджет
6.7.6
Брест
қаласындағы
(Беларусь) қыздар мен жас өспiрiмдер арасындағы 1-шi Еуразиялық спорт
ойындарына;
2007 -
21 756
Респу-
бликалық
бюджет
6.7.7
әлем, Азия
чемпионаттары
мен әлем
кубоктарына
және басқа
да халықара-
лық
жарыстарға;
Күнтізбе-
лік
жоспар
бойынша

2007 -
71940
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.7.2.
7-х
Центрально-
Азиатских игр
в городе
Ташкенте
(Узбекистан);
2007 -
6084
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.7.3.
Международных
спортивных
играх
государств-
участников
СНГ;
2007 -
2200
2009 -
2464*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.7.4.
XXIX Олимпийс-
ких играх в
городе Пекине
(Китай);
2008 -
117374*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.7.5.
Паралимпийских
летних играх
(Китай);
2008 -
15222*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.7.6.
1-х
Евразийских
спортивных
играх среди
девушек и
юношей в
городе Бресте
(Беларусь);
2007 -
21756
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.7.7.
чемпионатах
мира, Азии,
Кубках мира и
других между-
народных
соревнованиях
По
кален-
дарному
плану

2007 -
1287490
2008 -
1364739*
2009 -
1446624*
Респу-
бликалық
бюджет
6.8
Еңбегi сiңген
спортшылар мен жаттықты-
рушыларды
мемлекеттiк
әлеуметтiк
қолдау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -
11647
2008 -
12346*
2009 -
13087*
Респу-
бликалық
бюджет
6.9
Ұлттық
штаттық
командалар
дирекциясының
жұмыс iстеуiн
қамтамасыз
ету
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -

2007 -
1287490
2008 -
1364739*
2009 -
1446624*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.8.
Государствен-
ная социальная
поддержка
заслуженных
спортсменов и
тренеров
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
25
января,
25 июля
еже-
годно
2007 -
11647
2008 -
12346*
2009 -
13087*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.9.
Обеспечить
функциониров-
ание Дирекции
штатных нацио-
нальных команд
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
25
января,
25 июля
еже-
годно
2007 -

1197391
2008 -
1269234*
2009 -
1345389*
Респу-
бликалық
бюджет
6.10
"Жыл спортшы-
сы" республи-
калық конкур-
сын өткізу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
жыл сайын
25
қаңтар,
2007 -
2067
2008 -
2191*
2009 -
2322*
Респу-
бликалық
бюджет
6.11
Республикалық
жоғары спорт
шеберлiгi
мектептерiнiң
жұмыс iстеуiн
қамтамасыз
eту
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -
198032
2008 -
209914*
2009 -
222508*
Респу-
бликалық
бюджет
6.12
Спортта
дарынды
балаларға
арналған
республикалық
мектеп-
интернаттар-
дың жұмыс
iстеуiн
қамтамасыз
ету
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -
670458
2008 -
710685*
2009 -
753326*
Респу-
бликалық
бюджет
6.13
Алматы
қаласында
"Шаңырақ"
шағын
ауданындағы
спортта
дарынды
балаларға
арналған
республикалық
мектеп-
интернат"
мемлекеттiк
мекемесiн
құру және
оның жұмыс
iстеуi
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметі-
нің қау-
лысы
ТСМ
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
2007 -
182447
2008 -
193394*
2009 -
204997*
Респу-
бликалық
бюджет
Дене шынықтыру мен спортты насихаттау
7.1
Спорттық
iс-шараларды
ақпараттық
қолдау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ТСМ,
Мәдениет-
мині
жыл сайын
25
қаңтар,
25 шілде
Талап
етілмей-
ді
7.2
Спорттық
лотереяны
ұйымдастыру
жөнiнде
ұсыныс енгiзу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ұсыныс
ТСМ
2007 жыл-
ғы 25
желтоқ-
санға
дейін
Талап
етілмей-
ді
Жиыны:
Республика-
лық бюджет
2007 -
8531594
2008 -
32294965*
2009 -
26783613*
Жергiлiктi
бюджет
2007 -
15351998
2008 -
15848492*
2009 -
18029462*
Ескертпе:
* бағдарламаны iске асыру үшiн қажет бюджет қаражатының көлемi тиiстi қаржы жылына арналған республикалық және жергiлiктi бюджеттердi бекiту кезiнде нақтыланатын болады.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
IIМ - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi
СIМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi
Мәдениетминi - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi
Бiлiмминi - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi
Қорғанысминi - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
ТСМ - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi
ҚІжТКША - Қазақстан Республикасы Құрылыс істері және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық агенттігі

1197391
2008 -
1269234*
2009 -
1345389*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.10.
Проведение
республиканс-
кого конкурса
"Спортсмен
года"
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
25
января
еже-
годно
2007 -
2067
2008 -
2191*
2009 -
2322*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.11.
Обеспечить
функционирова-
ние республи-
канских школ
высшего
спортивного
мастерства
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
25
января,
25 июля
еже-
годно
2007 -
198032
2008 -
209914*
2009 -
222508*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.12.
Обеспечить
функциониро-
вание респуб-
ликанских
школ-интерна-
тов для
одаренных в
спорте детей
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
25
января,
25 июля
еже-
годно
2007 -
670458
2008 -
710685*
2009 -
753326*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
6.13.
Создание и
функционирова-
ние государст-
венного учреж-
дения "Респуб-
ликанская
школа-интернат
для одаренных
в спорте детей
в микрорайоне
"Шанырак"»в
городе Алматы
Поста-
новление
Прави-
тельства
Республики
Казахстан
МТС
25
января,
25 июля
еже-
годно
2007 -
182447
2008 -
193394*
2009 -
204997*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
7. Пропаганда физической культуры и спорта
7.1.
Информационная
поддержка
спортивных
мероприятий
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС,
МКИ
25
января,
25
июля
еже-
годно
не
тре-
бует-
ся
7.2.
Внести
предложение
по организации
спортивной
лотереи
Предложение
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТС
До 25
декабря
2007
года
не
тре-
бует-
ся
ИТОГО
Республикан-
ский бюджет
2007 -
8531594
2008 -
32294965*
2009 -
26783613*
Местный
бюджет
2007 - 15351998
2008 - 15848492*
2009 -
18029462*
Примечание :
* объемы бюджетных средств, необходимых для реализации Программы, будут уточняться при утверждении республиканского и местных бюджетов на соответствующий финансовый год.
Расшифровка аббревиатур :
МВД     - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЗ      - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МИД     - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МИТ     - Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан
МКИ     - Министерство культуры и информации Республики
Казахстан
МОН     - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МО      - Министерство обороны Республики Казахстан
МТС     - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
АДСиЖКХ - Агентство Республики Казахстан по делам строительства
и жилищно-коммунального хозяйства