Фильтрлі, фильтрсіз сигареттерге және папиростарға ең төмен бөлшек сауда бағаларын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 260 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 4 наурыздағы № 108 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.03.2022 № 108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 24.03.2017 № 128 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледi) қаулысымен.
"Темекі өнімдерінің өндірілуі мен айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 12 маусымдағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Фильтрлі, фильтрсіз 20 (жиырма) сигаретке және папиростарға:
1) 2020 жылғы 1 қазаннан бастап 2020 жылғы 31 желтоқсанды қоса алғанға дейін төрт жүз жетпіс теңге;
2) 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап 2021 жылғы 30 маусымды қоса алғанға дейін бес жүз теңге;
3) 2021 жылғы 1 шілдеден бастап 2021 жылғы 31 желтоқсанды қоса алғанға дейін бес жүз жиырма теңге;
4) 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 2022 жылғы 30 маусымды қоса алғанға дейін бес жүз елу теңге;
5) 2022 жылғы 1 шілдеден бастап 2022 жылғы 31 желтоқсанды қоса алғанға дейін бес жүз жетпіс теңге;
6) 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап алты жүз теңге мөлшерінде ең төменгі бөлшек сауда бағалары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 30.09.2020 № 622 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап жиырма күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об установлении минимальных розничных цен на сигареты с фильтром, без фильтра и папиросы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2007 года N 260. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2022 года № 108.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.03.2022 № 108 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 24.03.2017 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 июня 2003 года "О государственном регулировании производства и оборота табачных изделий" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить минимальные розничные цены на 20 (двадцать) сигарет с фильтром, без фильтра и папиросы в размере:
1) четырехсот семидесяти тенге с 1 октября 2020 года до 31 декабря 2020 года включительно;
2) пятисот тенге с 1 января 2021 года до 30 июня 2021 года включительно;
3) пятисот двадцати тенге с 1 июля 2021 года до 31 декабря 2021 года включительно;
4) пятисот пятидесяти тенге с 1 января 2022 года до 30 июня 2022 года включительно;
5) пятисот семидесяти тенге с 1 июля 2022 года до 31 декабря 2022 года включительно;
6) шестисот тенге с 1 января 2023 года.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 30.09.2020 № 622 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан